chyba pripojeni pres FTP

nemuzu se pripojit pres ftp . kdyz se pripojim windows nahodi hlasku ze se nepodarilo ziskat pristup ke slozce

:Podrobnosti 220-negation ftp connect
220-ftp server ready
220 - safety TP : control channel insecure
505 - auth x-safetp1 unsuported

nevim co mam delat poradte pls
>> 505 - auth x-safetp1 unsuported

Toto server nepodporuje, alespon ne ten, co je na portu 21 - 20
to je hezky ale jak mi to ma kurwa pomoc?
Místo hostitele např. mujweb.wz.cz tam napiš mujweb.wz.cz:353
no skusil sem to ale zase chybnapsalo to ze cas pripojeni vyprsel no a zase jak na zacatku sem v riti :(
akcnihry.wz.cz:353 na radu sem to skusil a zobrazil sem login a heslo .tak sem se lognul ale slozky nikde bylo tam napsano ze se nacitaji po dlouhe dobe mi skocila hlaska jako : pri otevitani slozky na serveru FTP doslo k chybe presvecte se ze mate pristup k temto slozkam

pordobnost : operace nebylo v pozadovane dobe dokoncena

a nic uz se nestane

(v supportu neni ani zminka o tom )
kdyz sme u toho, wz.cz podporuje secure FTP? pokud vim tak ne
co je secure FTP? prominte ja to vubec nechapu...
secure FTP bezi na portu 353, a pouziva sifrovani a ruzny jiny zpusoby autentizace.
AFAIK wz.cz ma jenom normalni FTP na portu 21

505 - auth x-safetp1 unsuported - pokus o vytvoreni zabezpecenyho spojeni, coz jaksi neni podporovano ( pokud vim)
mne takisto nejde vobec ftp cez totalcommander... ked dam prihlasit tak .mi da iba connect to ... posledny riadok je laco.wz.cz = 81.31.7.88 ani to nepyta heslo, ked tam dam pripojenie cez laco.wz.cz:353 tak ma prihlasi ale nenacita mi root adresar... teraz neviem co mam robit pretoze cez webové rozhranie mi ftp facha v pohode ale mam radsej ked mozem uploadovat cez commandera...
samozrejme som skusal zapnut aj pasivny mod robi to to iste :(
hm chapu ale jak se připojím přes port 21? ja totiž o portech nic nevim
cb: WZ podporuje i zabezpečený FTP na portu 353 - viz Podpora

Pokud máte nainstalován SafeTP, pak je adresa xxx.wz.cz:353, jinak xxx.wz.cz
to sem instaloval ale nak mi to udelalo chybu skusim to nainstalovat treba se to tim spravi ;)
kurwa ja se na to vyseru debilni popora wz.cz kurwa co mam delat abych se mohl pripojit bez toho safetp!protoze tohle ste zavinily vy!ted nemuzu spravcovat svuj server ... fu
njn jak uz to byva tak sem se poucil a to pouceni vam chci predat : Nikdy neposlouchejte podporu ale nikdy ! sptane skoncite :) asi reinstalnu winy jestli mi nekdo neporadi
o bože!
v podpoře je to jasně popsaný:

Pokud máš instalovanej SafeTP, připojíš se přes adresu stranky.wz.cz:353
Jestli ho nemáš nainst. pak normálně stranky.wz.cz
to je ftipny :) pac me nejde ani jedno... ani ?.unas.cz ani ?.webzdarma.cz ani normalne ani s portem 353. Chova se to tak jak uz bylo popsano 505 incorret port nebo se nedockam nacteni slozek
Tom: Pak je na vine nejaky firewall/proxy server...