miesto

kde sa dá zistiť že kolko zaberáš miesto ako napr. zaberá miesto 35MB z 50MB alebo tak kde je to v ktorom preičinku ?
když se připojíš na ftp tak jestli je to dobrej klient měl by ti to vypsat
www.webzdarma.cz/navod/ftp/ - myslim, nechce se mi to zase hledat :)
no to je čo sorry ale co je to ftp ?
file transfer protocol ;-)
ftp je nejlepší způsob, jak nacpat webzdarmovi do chřtánu tvoje soubory ;)
Nípal: LOL
a jak se to delá ?
Dělá se to tak, že si nejprve spustíš nějakého FTP klienta. Například ve Windows nebo v Linuxu stačí z příkazového řádku napsat:

ftp mobilne-telefony.wz.cz

Zeptá se Tě na uživatelské jméno (mobilne-telefony.wz.cz) a heslo (to určitě znáš taky). Pak na Tebe vyplivne, kolik máš obsazeného místa. Samozřejmě FTP toho umí daleko víc, například kopírovat soubory oběma směry.
"a heslo (to určitě znáš taky)" - v tomhle bodě mám o tazatele obavy, neboť soudě dle jeho otázek mu budeme muset radit, co je heslo... :/
Přiznám se, že si už své heslo na WZ nepamatuji a nedivil bych se, kdyby ho Maťo také neznal :-)
Kit: A jak se teda loguješ? ;-)
To zvládá Mozilla i beze mne a FTP klient taky. Kromě toho Mozillu zavírám tak 1x za 2 týdny až 1x za 2 měsíce.
Tak to potom jo ;)
Já si svoje hesla třeba pamatuju, ale v několika variantách, takže musím udělat několik pokusů :) ale hesla na FTP mám uložený v kompu ;)
ja si nepamatuju ani tak hesla, jako spis umisteni a poradi klaves, co mam zmacknout ;-)
Tonik: Asi těch hesel tolik nemáš. Na každou službu používám jiné heslo.
no, moc ne. urcite min jak dvacet. taky mam samozrejme na vsecko jiny heslo.
chtel jsem spis rict, ze si nepamatuju ani tak to heslo jako takovy, ale spis pohyby prstu na klavesnici, jak to heslo zadavam. nebo taky podle zvuku
no super až na to že som pripojený cez proxy server a nejede to
tak asi to budu muset počitať