Byl mi zrušen web z důvodu,že na něm neni reklama,co teď?

Zdravim!Můj web byl zrušen kvůli tomu,že na něm nebyla umístěna reklama,která se při změnách indexu smazala.Již jsem zjistil,jak dát na web reklamu,ale stále nevím,jak udělat,aby mi dali zase můj účet.Děkuji za odpovědi.
Jestli máš jenom "žlutou kartu" tak je to ještě dobrý,smaž soubor .htaccess v rodičovském adresáři a zas to pojede, jestli se tohle už stalo a tys ji tam stejně neměl smazali ti ho úplně a to už bys měl smůlu
Založ si učet znova a všechno tam nahraj
Popravdě už jsem dostal červenou kartu.A můžu ten účet nahrát na stejnou adresu?Díky.
Musis si tu adresu znova zaregistrovat a pak tam ten web nahrat.
Můj web nebyl zrušen,jen nefunguje, nejsem si vědom že bych porušil podmínky...
Pepan: no a co s tim hodláš dělat? Když sem napíšeš jen tohle, těžko ti někdo pomůže..
Stalo se mi to stejné,jenom by mě zajímalo,jak tam tu reklamu znova dám?Pls,pomožte!=//
Normalne se znovu zaregistrujte, klidne i tu samou adresu, ktera byla zrusena. Po prihlaseni nastavte v administraci kde se ma zobrazovat reklama a stranky znovu nahrajte na server.
Reklama se obcas ztrati, kdyz nastavite reklamu az potom, co nahrajete stranky na server. Potstatne je, jak psal Elis, potom co nastavite reklamu, nahrat znovu na server stranku, kterou jste nastavili jako uvodni.
Pokud se naopak zobrazuje reklama nekde, kde by se uz zobrazovat nemela, uploadujte znovu i tu stranku.
Moc díky,už to funguje.=o))