web bez obrázků

prosím o pomoc ,po vložení obrázků na mé stránky se mi v IE nezobrazí, pouze čtverec s křížkem,děkuji za pomoc
jo, to je možný cokoliv, asi vám zaspal malíř... co takhle se zeptat znova a lépe? kupříkladu - jak tam ty obrázky dávát... nebuĎte nervózní a svěřte se nám se svým problémem... ;)
a taky by mozna nebylo od veci rict, co to je za stranky
omlouvám se , stránky jsem měl již vytvořené,jen jsem chtěl přidat obrázky a dopadlo to takto - http://pramal.kvalitne.cz .... odkaz ukázky
obrazky/Snímek%20009_2_Změnit%20velikost_Změnit%20velikost.jpg

zvolil bych lepší názvy obrázků, hlavně bych se vyvaroval mezer
du to zkusit,dik
Používáš zvláštní názvy souborů:
obrazky/Snímek%20010_2_Změnit%20velikost_Změnit%20velikost.jpg

Nedivím se, že v tom máš guláš. Jinak obrázky domů se zobrazují docela hezky. Jen by možná stálo za to obrázkům ubrat pár desítek KB, protože se to hrozně dlouho stahuje.
názvy jsem upravil a velikost trochu zmenšil a pořád nic ?!
tak ještě pohlídat velikost písmen ;) a možná ještě zlikvidovat diakritiku v názvech souborů.
uz je to diky moc ! Ještě prosím o radu jak asi veliký mám ty obrázky udělat (kb) aby se nenačítaly tak dlouho
Zkus se dostat na 100-200KB/stránku. Když na ní bude jeden obrázek - klidně 100KB. Když tam bude 5 obrázků, tak i 40KB/obrázek bude mnoho. Proto se dělávají náhledy - zmenšeniny 2-5KB, kterých může být na stránce víc. Zájemce o detail si už umí kliknout.

Také není špatné mít u těch obrázků popisek, i když mě moc nenapadá, co by tam mohlo být napsáno. Textů by taky mohlo být o něco víc, aby měl Google co číst.