Začínám-pomozte prosím

Pro vlastní potřebu se snažím proniknout do tajů webové prezentace. Jsem samouk a stránky se pokouším tvořit pomocí šablon FrontPage. Něco jsem spáchal, pomocí FTP nahrál, ale nezobrazují se mi fotografie. Mám to na "kupujte.unas.cz". U mě v PC prezentace běží bez problému, měl jsem zato, že když ji nahrnu do "wz" nebude problém. Pomozte prosím pokud se jedná o nějakou prkotinu. Čtu tady různá témata, ale mnoha výrazům tady prezentovaných vůbec nerozumím, proto na mě prosím nemluvte jazykem html a podobným :-)). Díky všem. Milan
na ty fotky jsem už přišel, bylo to v těch názvech souborů. jen furt nevim jak na ty odkazy, co mam u nich ty křížky.Dík
Pro samoučení spíš než Frontpage doporučuju pročíst www.jakpsatweb.cz :-))

Obrázky jsou opravdu taky na serveru nahraný? Měly by být tady: _derived/favorite1.htm_cmp_cascade010_vbtn.gif, tedy v adresáři _derived. Navíc ten název obrázku je obvyklý paskvil lezoucí z majkrosoftích produktů. Takže pokud se opravdu chceš něco naučit, běž na výše zmíněný web.
Jo a obrázek pozadí stránek musí být tady: _themes/cascade/casbkgnd.gif.
FrontPage? Ona ta mrtvola ještě žije? To máme z toho, že vůbec existuje a že je na lehko přístupném místě... mělo by na něm být varování "Skladovat mimo dosah uživatelů" ;)
Nípal: Obávám se, že FrontPage tu bude strašit i po své smrti...
Časem si uživatelé zvyknou, že se zvratky produkovanými programy Word a FrontPage jim tady nikdo neporadí.
Kit >> Neboj, vstanou noví FrontPage bojovníci! ;-)
takže díky za pomoc a loučím se.