FONTY

Pokud mám na stránce použity neobvyklé fonty (nejsou standartní výbavou operačního systému) a chci aby se na stránce zobrazovali, lze toho nějak docílit? Je nutná podpora serveru, nebo stačí pouze nakopírovat fonty spolu se stránkou na FTP? Anebo to není možné?

Předem díky za odpověď
http://www.jakpsatweb.cz/css/css-eot-weft-font.html

- ale pro doporučuju používat radši standardní fonty, tohle je složité, nespolehlivé a nekompatibilní.
Já za nejlepší opovažuju si tam nadeklarovat fonty které se mi nejvíc líbí, za to nejpodobnější běžné fonty, no a nakonec samozřejmě obecný název fontu... :o) A design samozřejmě dělat tak, aby se na to dalo koukat i když uživatel ty speciální fonty nemá a zobrazí se mu to v tom základnim
>nadeklarovat fonty které se mi nejvíc líbí

jo... můj oblíbený font je třeba Letraset® Pump™ Triline...

A řekl bych, že se tady nenajde nikdo, kdo by ho měl.
No, šlo mě o fonty na tlačítkách (BankGothic LT BT), které vypadají velice hezky - samozřejmě na počítači kde nejsou to místo nich hodí Arial a není to uprostřed tlačítka. Já jsem to vyřešil tak, že sem z toho udělal Gify.

Mimochodem ještě bych se chtěl pro jistotu zeptat - ARIAL CE je standartní font nebo. (odhaduji že ano, ale mám asi 800 fontů a už se vtom neorientuji)
>> Mimochodem ještě bych se chtěl pro jistotu zeptat - ARIAL CE je standartní font nebo. (odhaduji že ano, ale mám asi 800 fontů a už se vtom neorientuji)

Jo, je... Arial, Helvetica, a kdyz ani to ne, tak sans-serif (nejake bezpatkove pismo)
Ale to "CE" bych tam nedával - v nových unicode fontech (OpenType) je už jenom "Arial", který obsahuje všechno.
já bych tam dal oba, Arial CE je na starších widlích, a jen Arial na nich neni s hacky a carkami
Staci Arial...
IMHO nestačí.... Když ti tam vleze někdo z Win9x, tak se mu to zobrazí západoevropskym písmem