MAZÁNÍ ÚČTU NEPRÁVEM!

Zajímalo by mě, jak to je, jestli na 1 mail - jeden ucet, nebo 1 IP- jeden ucet. to by byla docela blbost, a nebo pak jit ke swebu nebo tak. Jak to teda s tim je?
Nechápu...
Pointa?
ze mazou ucty a nic jsem neudelal
Kazdej muze mit tolik uctu, kolik chce, pokud je na kazdym uctu jinej web. Takze duvod smazani hledej jinde - treba spatny zobrazeni reklamy, warez, skladiste souboru..
No právě proto ! :-)))
"Zajímalo by mě, jak to je, jestli na 1 mail - jeden ucet, nebo 1 IP- jeden ucet. to by byla docela blbost, a nebo pak jit ke swebu nebo tak. Jak to teda s tim je?"

Asi sem tupej, ale tohle fakt nechapu. Mozna bys mohl lip polozit otazku.
"No právě proto ! :-)))"

Tak to sem taky nepochopil ;)
"No právě proto ! :-)))"

Pointa?
Právě proto, že nic neudělal ! Každý tam něco pro to dělá, ne ? Třeba tam dá stránky, reklamu, obnovuje stránky, kontroluje počítání reklamy, hodí soukromý dotaz na admina, jestli to má ok apod. Jestli výsledek byl takový jako tá první otázka, tak bych se nedivil. :-)))
Stále nechápu :/
Ta otázka na začátku zněla ale jinak. Bohužel stále nevíme, jak :(
No a právě proto ! :-))
Otázka na začátku: on se implicitně tázal na to, zda existuje nějaké omezení jako že člověk může zaregistrovat z jedné IP jen jeden web, popřípadě že nemůže při registracích různých webů uvést stejnou svou emailovou adresu. To by vážně asi byla blbost, naštěstí tomu tak není.
Teď už chápu :)
Ale vubec bych z toho nevycetl, ze mu nekdo smazal ucet..
Libi se mi, jak nenapadne vyhrozuje, ze prejde k swebu ;)
Takovou výhružku ovšem nelze brát vážně ;)
sweb přece nelze porovnávat s wz.cz :)
> Takovou výhružku ovšem nelze brát vážně ;)

SWEB celkově nelze brát vážně.

Asi neví, že letos dostaneš na swebu jenom 1MB prostoru - víc až po zaplacení.
1 MB většině uživatelů bohatě stačí.
>> 1MB většině uživatelů bohatě stačí

? jak jen to ti uživatelé dělají?:)
Na svým swebovským účtu jsem byl naposled včera, a to jen abych zařídil přesměrování z něj na svoje stránky hostavaný na wz ;) ale ten swebovský mám ještě z doby, kdy byl normálně k emailu a měl 10 MB prostor a FTP. (FTP zrušili ti hajzli ze seznamu všem, prostor si naštěstí stávajícím userům zkracovat nedovolili). nebejt existence hajzlů ve vedení seznamu, nikdy bych se nenaučil php a měl bych stránky vesele dál na swebu. dík!
jako všichni :-)
> naštěstí stávajícím userům zkracovat nedovolili

To je pravda - taky mám jeden takový účet.

Problém je ale, že ty SVINĚ!..........sorry, trochu jsem se nechal unést...... snížili maximální velikost souboru na nějakých směšných 200kB.
To bych překousl - ale oni ještě jako BONUS zakázali FTP.

Zkrátka politika typu "už-vás-máme-dost-vy-pitomci-koukejte-se-sebrat-a-táhnout-k-čertu"
Tak to je maras. Odešel jsem z swebu, je to o ničem, ani php tam není. :)