blbne mi ftp

podari se mi vzdy nahrat jenom jeden soubor, pak se to zastavi a dalsi soubor nejde nahrat. Zkousel jsem i ruzny ftp commandery, podobny akorat to po nahrani jednoho souboru hodilo pak chybu. Pasivni mod mam zaply.
Myslim si, ze to bude Xpeckama, protoze jsem je znovu instaloval a od te doby mi to dela. Nevite nekdo cim to muze byt?
mam podobny problem, akorat se mi nenahraje vubec ni a ten problem mi to hlasi rovnou... kdyz s vam to povede vyresit, uvitam radu jak na to...
A co třeba chybový hlášení, nebylo by?
u total commandru mi to nic nehlasi, prostě se to kousne na 100% a další soubor to nechce kopírovat
u FTP commandru mi to napiše:

"< 227 Entering Passive Mode (81,31,7,86,182,100).
> STOR index1.htm
< 150 Opening BINARY mode data connection for index1.htm
! Error reading file
< 226 Transfer complete."

jeden soubor se zkopíroval,ale dál už to nejde, musím vypnout celej program a znovu ho zapnout.

Kdyz jsem to zkousel v internet exploreru, ta mi nic neslo nehrat, pritom do struktury adresaru se vzdycky dostanu.

Ted jsem zkousel program JAlbum (je to na delani fotoalb) a je tam i publikovani na internetu, tak tam mi to slo, ale je to jenom na ty fotoalba.

Fakt nevim co s tim.
Ze by opravneni? Nebo nejaky chyby na disku, nebo to hlasi nesmyslny chyby a kopirovani ti nasledne nejakej sahlej firewall zastavi... je to docela divny, ale na Windlich je mozny vsechno...