Nastavení serveru (pro admina)?

Zdravim, Miro.
Prosim, prosim, mam problemek:
na lostsheep.wz.cz jsou aktuality (soubor aktualni.php), ktery mi na localu chodi v pohode, ale na wz mi nejak "zlobi" odkaz "Archiv vsech aktualit". Ve skriptu rozlisuju, jestli je parametr idaktualni cislo (detail aktuality) nebo retezec "all" (archiv) nebo neco jinyho (vypis prvnich 4 aktualit). Zlobi tedy ta cesta idaktualni=="all" (asi). Nemuze byt problem s pretypovanim nebo tak? Nebo jina verze PHP (ja mam 4.3.2)? Zkousel jsem to treba na Psovi a tam to chodi dobre stejne jako na localu, takze jsem vazne bezradnej. Muzes mi prosim pomoci?

Predem moooc diky.
S o n I X
hm, zajimavy... posilej to metodou get a mrkni do prohlizece co ti to pise...
nebo sem hod zdrojak :)

Lukasik
Metodou get to posilam, v adresním řádku to píše, co to ma psat, jenom to chovani, pokud je $_GET["idaktualni"]=="all" je naprosto podivuhodny. To samy mi dela jeste na pipni (viz http://sonixdesign.net - na uvodni strance jsou aktuality a odkaz Archiv vsech vypise uplnou obludnost divnejch znaku, fakt nechapu, proc).

Ta cast zdrojaku, ktera rozlisuje hodnotu:

if ($_GET["idaktualni"]=="all"):
// nejaky prikazy
elseif ((is_numeric($_GET["idaktualni"])) and ($_GET["idaktualni"]!="")):
// detail aktuality
else:
// vypise prvnich 5
endif;

SonIX
No ten skript funguje, kde je problem? jinak ponekud nechapu tu druhou podminku: prazdnej retezec nemuze byt numerickej..
Chci rict, ze pokud je hodnota parametru numericka, tak je retezec automaticky neprazdnej, takze nevim proc je tam jeste :

and ($_GET["idaktualni"]!="")
Problem je v tom, ze skript nefunguje na wz ani na pipni, ale na localhostu a treba na pes.cz funguje. Jde o tu cestu s parametrem "all". jinak souhlas s tim numerovanim, ale ja zkousel vsechno, takze jsem tam radsi tu podminku nechal a pridal tam to numerovani. Kdyby mi to nefungovalo nikde, tak uz bych se mlatil do hlavy, ze nejsem schopnej neco takovyho naprogramovat, ale kdyz to nekde jde...

Treba to samy na http://www.sonixdesign.net - tam se po kliknuti na archiv vypise zmet silenej znaku, na wz se nevypise nict, respektive struktura html bez obsahu, ale ne primo moje, nejaka ochuzena ...
Ja ten skript zkousel, a me sel normalne:

spis bude problem v tech dalsich prikazech.. kdyztak posli ten zdrojak celej, nekde tam nejaka prkotina bude
Uz jsem na to prisel:

Problemy nedela to vetveni, ale prikaz flash(). Pouzil jsem ho jenom ve vetvi if .. =="all", tak me to trochu zmatlo. Na wz uz jsem podobny problem mel, ale uplne jsem na to zapomnel. Admin psal, ze flush() vyvolava nestandardni chovani serveru, takze by to chtelo asi nejak spravit.

Diky vsem, kdo mi chteli pomoct.

SonIX
nojo, uz jsem to nasel, vypada to porad stejne :(