Ako je to s reklamou?

Ako je to s tym reklamnym bannerom na wz? mam urobenu stranku (index.php), ale ziadna reklama mi tam nenaskoci? preco?
Administrace > Nastaveni > Vkladani reklamy
Relativní cesta k hlavnímu rámci/souboru: index.php
dik
(---.215.90.227.adsl.mbc.sk)
(---.213-81-235.telecom.sk)

To menis kazdej den providera nebo co? :)
>> To menis kazdej den providera nebo co? :)

Nekolik dialup uctu, :)
Takové potěšení mi není dopřáno ;-(
Třeba já mam quick (s tim mi ten počítač prodali), pak jsem přešel na iDnes,ale to nějak zrušili nebo co,prostě mi to nejede,tak teď mam seznam,pač u něj mam 80% e-mail-účtů,a jako "záložní" mam ěště tiscali...člověk nikdy neví,kdy se nepřipojí... :o)
a to se neplati zadny mesicni tarify nebo tak neco?
milster: To platis Prasecomu :-)

R.U.R.: To ja modem z kompu uz davno vyhodil...
Neznám poskytovatele,kterému by se muselo platit-skutečně se účtují jen poplatky za internet u telecomu (nebo jiného,lepšího operátora). A navíc různí poskytovatelé nabízejí růuzné výhody-třeba Seznam mi v Seznam emailu nezobrazuje reklamu, tiscali mi zase dává někjaký body za dobu připojení, a tak... :o)
R.U.R.: Kabel1 je the best (see http://www.kabel1.cz/i_cenik.php) :-)

>> třeba Seznam mi v Seznam emailu nezobrazuje reklamu

To me take ne, vlastne se mi 99% reklam nezobrazuje :-)
>> třeba Seznam mi v Seznam emailu nezobrazuje reklamu

mně také ne, používám outlook a i jiný smtp, než ten seznamácký, takže ani pod mýma emailama nejsou žádný reklamy :)
no to je jasný, taky používám "Venkuk", ale občas se zajdu podívat na spamy, a tak :o) Blocker reklamy nepoužívám, je to blbot
>> Blocker reklamy nepoužívám, je to blbot

No, dovolim si nesouhlasit. Stranky bez pitomych reklam se ti stahnou mnohem rychleji a ver, ze je to razantni rozdil, navic neobtezujou. Pokud se nahodou stane, ze to blokne neco, co nema (a ver, ze to NENI caste), jedinym kliknutim si to muzes nechat stahnout, popr. pridat do vyjimek.
>> třeba Seznam mi v Seznam emailu nezobrazuje reklamu

Na seznam nelezu, seznam je fuj. Pouzivam jenom jeho smtp, protoze se mi nepovedl nastavit ten centrumackej a byl jsem linej se po tom pidit :)
milster: Máš mít nastavenej SMTP server poskytovatele svýho připojení (jestli nějakej má :)

>To ja modem z kompu uz davno vyhodil

Já ho tam nikdy neměl hihi :D

>Seznam mi v Seznam emailu nezobrazuje reklamu

Myšlena ta reklama nad webmailem (obrovskej reklamní pruh :)

>vlastne se mi 99% reklam nezobrazuje

Jj, MyIE2 :D