Problem se strankama

Jak mam vyplnit "ftp popis pro pripojeni" na net?dekuju za pomoc Weson
Libovolne
Jakkoliv - třeba "Jsem velká lama a neumím se kloudně zeptat"
Zaregistruji si stránky, nahraji je a do hodiny mi je webzdarma.cz vymaže, ačkoli podmínky provozu neporušuji. Co s tím mám dělat?
Prosím o pomoc. Děkuji každému předem.
Mám stránku ale obrázky na ni nejdou nikomu nijak stahnout, co je
špatně?
nebo co mám dělat ?
Já mám také vlastně problém. Nemohu zaboha najít tu křišťálovou kouli, protože abych ji našel, tak ji musím mít v ruce. A bez křišťálové koule ti těžko vyzradím recept na popisovaný neduh, ba ani pažitku ti nemůžu předepsat. Ledaže bys toho řekl víc, človíčku.
Á našel! Ale jenom úlomek koule, takže můj recept nemusí být správný.

Přidej pár obrázků na svůj web, bacha na velká/malá písmena si dej. Mezer a háčků s čárkami se varuj, že je Perun na nebesích.
Zamíchej třikrát dokola podle směru hodinových ručiček.
Nemumlat formulku odkazu na svůj disk (file://), ale hezky zamumlej odkaz na web (http://).
Zamíchej třikrát dokola proti směru hodinových ručiček.

Nechat vychladnout, přidat kapku rumu, kořínek třezalky, osikový list a vypít!
Díky moc.., ale.....
tomu nerozumin ani za květák...
www.digitalangels.euweb.cz
Mužeš to zkusit já totiž fakt nevím jak tak si to otestuj a pak mi mužeš říct co je špatně obrázky určitě najdeš ^_^
Husták : nevím, co máš za problém. Mě to všechno funguje v IE6, jak jsem se díval, tak to máš udělané v mém nejlepším editoru, doporučuji i druhým. Kdo se podívá v pátek, tak má blíže k víkendu :-)
Pomooooc prosíím Y___Y
Lidi neviem preco po spusteni mojej stranki sa zobrazi len biele pole a reklama ?
1. URL?
2. Ze by frames a spatne nastaveny banner?
potřebuju poradit mám adresu http://podlaharstvipel.wz.cz/
a když ji chci najít třeba v seznammu tak jí nemůžu najít čim to je?
Tim, ze ten Seznam o ni nevi. Registraci musis provyst rucne.
Jo, moje babička o tobě taky nic neví. Možná, že to tím, že ji nezajímají nějaké stránky, ale kdybys ji řekl, tak by o tobě vykládala po celé dědině. Tak jako Seznam. Ale u mé babičky to máš i tak marné, protože je 20 let po smrti, tá by ti nadala, jak jsi hloupej :-)