pomóc!jsem začátečník

prosím pište mi cokoli co se jen dá o internetu dělat a hledat. Jestli pro vás bude nejlepší mi psát e-mail moje stránka je martinkind.l a seznam.cz.A nebo si najeďte na mojí web. stránku: martin.kindl.wz.cz.Všichni, kteří mi napíšou, tak dík. čau lidi
wtf?
?
Hezkýýý! :-D
Co takhle začít od Adama (teda od Koska)?
http://www.kosek.cz/clanky/html/index.html
Martine, přestaň!

false-Ing. Michael Le
www.google.com , jinak když něco nevíš, máš mi zavolat nebo napsat.
Martin Kindl je známý opruz, který čas od času vleze na wz fórum a chce, aby mu lidi něco napsali ... :-)

Já bych tak rád, ale stránka martin.kindl.wz.cz nefunguje, stránka martinkind.l taky nefunguje (to l je laponsko? ;) a že je seznam.cz tvoje stránka, to ti prostě nevěřím ... ;-))
"Jestli pro vás bude nejlepší mi psát e-mail moje stránka je martinkind.l a seznam.cz"

nemyslel tim jeho email?
martinkind.l@seznam.cz
nejspis nevi, jak napsat zavinac
Ano mínil to tak. Tvá stránka je http://martin-kindl.wz.cz, ano, tu hrůzu jsem tvořil já.

Martine, jako nevadí, když jsem časem něco napíšeš, ale měl bys nejdříve vědět :
1.) Jak se s internetem správně zachází
2.) Jak se na internetu chová
3.) Co je netika
4.) Co je a co není opruzování/spamování (i když jsem to taky před dávnou dobou dělal a možná ještě dělám, ale pryč s minulostí :)

false-Ing. Michael Le
2.) .... internetu chovat
Co je netika? -- k bodu 3) jestli to měla být etika nebo net-etika?
Uf, sorry, jestli otravuju. Asi už jsem na ten net starý. Furt tu vidím nějaké LOL, wtf a jiné zkratky, jejichž seznam už jsem kdesi viděl,ale bylo jich tolik, že je prostě vynechávám a představuju si místo nich cokoli....
"jestli to měla být etika nebo net-etika"
ja myslel, ze neetika
já to znám jako netiquetta, ale česky je to pravděpodobně netika... i když v případě tohohle týpka spíš neetika:)
to by právě mělo česky být NETIKETA. netika mi zní jako že se mne netýká, či co :)
.net.IQ.ue [NETÝK] -> Netika [Netika]
Ale nejsprávnější je ta netiketa.


Marek> Není, jsou to pravidla, kterými se má člověk řídit na internetu.
2*: co není?
LOL je pravidlo? To snad ne? Asi jsem to nepochopil. Ale co už.
Marek> Nejseš na to moc starej :) Pravidlo! Čti pořádně! Pravidlo = pravidlo (an. rule).
Pravidlo. Si vzpomenu na našeho dílnaře.

"Pravidla jsou tu od čeho?" ... někdo z party se ozve "Aby se dodržovaly"... dílnař mávne rukou a praví "Aby se porušovaly!" :D

A něco na tom bude... tolik lidí porušuje všelijaká pravidla, že už pomalu ztrácí smysl o nějakých pravidlech mluvit
Marek:
LOL = laughs out lough = smát se hodně nahlas
WTF = what the f*ck = co to kua znamená
Jinak pro tebe i pro ostatní, kteří občas netuší co která zkratka znamená (a patřím mezi ně občas i já), je na stránce www.mirc.cz vlevo skoro dole obdélníček s názvem Akronyma, tam zadáte hledaný výraz a hned víte (ta databáze není vyčerpávající, ale ty základní tam jsou). Takových vyhledávačů je docela dost, ale tenhle je jediný na který jsem si zrovna vzpomněl.....
nebo treba v googlu hledej define: zkratka