Já fakt nevím

Prosím vás... Nedaří se mi přenést soubory přes ftp. Máte někdo podobný problém ? Díky Tom
Já takový problém nemám. A Vy?
To je tak všeobecná informace, že s tím opravdu nejde nic dělat. Chtělo by to napsat, co máš za FTP klienta, co ti hlásí, a tak podobně, jinak ti asi nikdo neporadí.
Že to požaduje zrovna ústav pro ochranu osobních údajů, to mne udivuje.
Ale má pravdu. Nejasné zadání = nejasné řešení.
No jsem připojen přes WinCommandera... a napíše mi jen Přenos selhal. Přejete si pokračovat ?
asi delas neco blbe. mne to funguje bezvadne.
porad malo informaci. zkontroluj nastaveni podle navodu tady na webu. jestli to nepomuze, hod sem log.
Řekl bych, že přenášení souborů přes FTP je druhý nejdiskutovanější problém v tomto fóru (po problémech s reklamou a smazanými stránkami). Určitě by se někde v archivu našlo řešení.

P.S. Tipnu si na:
"Použít pasivní režim přenosu (jako WWW browser)"
Tak pánové měl jsem úplně stejný problém.
Zkoušel jsem několik počítačů a nic.
Zkoušel jsem wincommandra i totalcommandra.
Napíše to přenos selhal, pokračovat v činnosti? Ano – NE
550 STOR: Quota exceeded.
A nic se neděje.
Připojím se, můžu mazat, můžu vytvářet adresáře, ale nemůžu posílat soubory.
Zkoušel jsem pasivní i nepasivní režim přenosu.

Řešení:

Smazal jsem ze servru asi 10Mb a ejhle přenos se rozjel.
Quota exceeded - Heuréká :-)
Jo ... fakt nejsem začátečník.. mám tam pasivní přeno... všechna nastavení jsou v pořádku... Jsem na tom úplně stejně jako ELDA... takže to vypadá... že budu muset mazat ...? :o(((
Mám taky problém s FTP, vše bylo O.K až do té doby, než jsem se omylem nepřihlásil na svůj FTP přes Operu. Od té doby se nemohu připojit přes Total Commander, ani Internet explorer. Ale např. Opera (ta je na FTP na nic), FlashFXP jedou v pohodě. Tak nevím
Tom: Pokud jsi zaplnil 50 MB prostoru, budeš muset mazat ...
Já jsem narazil na problém přes TC, když mi předělali připojení přes proxy. U souborů se ukázala velikost -1 a ftp už nefunguje (pasivní FTP, zbytek jenastaveny správně, doufám, list souborů vidím). Vím, že je problém právě někde v tom proxy. Ale ať to nastavuju jak chci, tak nic. Takže v nouzi nejvysší jedu přes GPRS. Moc se mi nesmějte... ;-)
Marek: Nikdo se ti nesmeje. Problem je opravdu v ty proxine, ktera je asi nastavena blbe..
Já mám zaplněno tak nanejvíš 2Mb, tak místem to asi nebude. Mám připojení v LAN, to bude možná tím. Ale před tím to jelo, tak nevím