Nekdo mi hacknul stránky

Tímto žádám podporu o nějakou rychlou pomoc někdo my hacknul tyto stránky a já se tam ani za nic nemohu dostat pc-dvb.wz.cz
píše mi to neplaté heslo a když dám odeslat nové heslo tak my na mail nic nepříde co mám dělat.Dostanu se akorát do databáze mysql protože tam mám jiné heslo.klidně vám to heslo napíšu hlavně to nějak udělejte abych je zase měl já.Kryštof
Na Stránkách je i můj Mail.
Dokonce mám všechno co jsem na mail obdržel při registraci.
i Potvrzení Registrace hlavně rychle zamezte přístup aby my je někdo nesmazal.klidně vám ty formuláře pošlu hlavně napište kam.
Víš, ono dávat do diskuse tvé přihlašovací údaje je jako roztláčet auto s přímým vstřikováním a rozvodovým řemenem.

To, že existují na světě dvě skupiny lidí, jedny ti chtějí pomoct a druhý toho zneužijou, s tím se hold musíš smířit, neboť toto je, bylo a bude!
A nemáš náhodou ten upload uložený na disku?Jestli ano mohl by jsi my ho poslat na Email?
Děkuji Kryštof
Myslíš že podpora tohoto serveru s tím něco udělá?
Upload bohužel uloženej nemám, maximálně ti mohu pomoct, že pokud máš svý starý soubory zálohovaný, tak ty úpravy co jsem tam dnes dělal, můžu udělat znova.
Jestli s tím admini něco udělaj, těžko říct.
Jo, přihlašovací údaje jsou prostě přísně tajné. NIKOMU je nesvěřuj - ani mně, i kdybych tě měl zastřelit.

Buď ti teda admini pomůžou, nebo si budeš muset založit nový účet.

A příště - nikomu své heslo nesvěřuj. Správně se zbloudivší řidič zachová tak, že se poptá na cestu místních. Tys je nechal sednout za volant a sám jsi vystoupil.
btw, co takhle zabezpeceny pristup uploadu?
nejaka podpora napr. pro scftp?
obyc. ftp je jako jmeno a heslo vyvesit
tady na nastenkach...

s.
Zabezpečení na webzdarma.cz není skoro vůbec.Já jsem se prošel administrací cca 30 různých stránek.Stačilo zadat admin a jedno heslo.A vše už jde samo.Být nějaký povodník,tak klidně upravím obsah stránek.A nikdo nic neví. Jediné možné řešení je používat zabezpečení QHTML-D . Je k dostání u všech programů WesTel - XP
Přihlašováýní přes web je zabezpečený SSL a přes FTP můžeš použít program SafeTP, viz. http://www.webzdarma.cz/pp.html?3#3
Koukni se do datábaze MySQL a najdi si tam admina a jeho nové heslo.Pod tim se přihlaš a pak už si to změníš.
<HTML>Johan: ??</HTML>