Už šílím! PROSÍM pomozte.

Už dva dny se snažím nahrát obsah stránek.Pořád se mi to nedaří. Problém bude v tom index.html. Nevím jak ho do těch stránek dostat. Možná se mi to už podařilo, ale před tím jsem tam něco nahrál a teď se mi ukazují jen klikyháky.Nedá se to nějak vymazat? Za odpověď moc děkuji.
Ty stránky jsou: sanchez.wz.cz
>> Problém bude v tom index.html. Nevím jak ho do těch stránek dostat.

Administrace -> Správce souborů -> Vytvořit [soubor]

Zadej název "index.html" a odklikni. Vyskočí ti další okno a do toho překopíruj ten soubor.

Nebo to udělej přes FTP a ještě další možnost je, že dole po kliknutí na Správce souborů máš formulář pro nahrání souborů.
V čem ty stránky vytváříš ?

Máš jako úvodní stránku index.html ?
(jestli ne,přejmenuj si úvodní strínku na index.html...)

Mě taky připadá , že nejtěžší věc na vytváření stránky je umístění na web.
Vytvářím je v Microsoft Office Publisher. Tu stránku už jsem snad přejmenoval. Jak to bude s tím obsahem co jsem tam nahrál před tím? Smaže se to?
Hlavně by mě zajímalo, co si do toho souboru dal za slátaniny? Nechceš sem poslat ten kód v původním znění, než si ho dal na web?

Petr
Dík za odpověd. Správce souborů se mi vůbec neotevře. Napíše mi to: HTTP 404 - Soubor nenalezen
Už fakt nevím co jsem podělal.
Když mi povíte co přesně a jak poslat tak to rád pošlu. Hlavně,když už se někam pohnu.
Vždyť jsem ti říkal, pošli sem celej obsah souboru index.html tak, jak si ho vytvořil, pokud ho máš uloženej ještě někde na pevným disku.

Petr
Jsem rád, že mi radíte, protože jsem fakt v koncích,ale musíte na mě spíš jako na úplnýho laika. Na disku to uložený mám, rád to pošlu,ale nevím jak a kam.Jestli myslíte nahrát do "mojí" stránky tak už na tom pracuji. Jinak jestli to jde nějak přímo sem tak netuším jak. Doufám, že se mnou neztratíte trpělivost.
potřebuju poradit mám adresu http://podlaharstvipel.wz.cz/
a když ji chci najít třeba v seznammu tak jí nemůžu najít čim to je?
<HTML># file /3w/wz.cz/s/sanchez/index.html
/3w/wz.cz/s/sanchez/index.html: Microsoft Office Document


... no nedivim se, ze jste z toho na palici, musite to prevest do html pri ukladani ... ci jeste lepe, temhle programum se pri vytvareni stranek vyhnout uplne</HTML>
Nešlo by prosím nějak polopaticky vysvětlit jak to do html převedů? Díky
Nebo prosím poraďte v čem nejlépe ty stránky vytvořit,aby už byly v požadovabém formátu.
Naučit se HTML www.jakpsatweb.cz a piš to třeba v Notepadu a nebo zkus PSPad.

Petr
Díky za adresu na ty stránky je supr. Pořádně to prostuduji a snad mi to pomůže. Ještě jednou dík.