Nefunguje FTP přístup ani přihlášení na webzdarma

Já nevím co se na Webzdarma děje, ale nefunguje mi ani FTP "časový limit", ani přihlášení na webzdarma (stránka login se vůbec nenačte)!
Žádné nastavení jsem neměnil, před dvěma dny jsem neměl žádný problém...
Je tu někdo, komu se podařilo za poslední dva dny přihlásit?
Je tu někdo, kdo mi může poradit?
stejny problem :( ted mi dokonce hlasi ze webu wubec neexistuje ! jinak to FTP presne to samy, porad časový limit a tak :/ a dneska LOGIN INCORECT ! lol
presne login incorect :(( to me sere nahravat vsechno pres webovy rozhrani je na picu
Nazdar zkuste se podívat na téma který je o kus pod timto je to:Nejde se přihlásit
Autor:Vašek
Možná je tam stejnej problém jakej tady máte vy.
Pasivní režim přenosu zkuste
NEJDE TO NEJSPIS TEDKA NIKOMU. ANI SE ZAREGISTROVAT ANI SE PRIHLASIT. JE TO NA PYTEL :(((
nejde vubec nic :/ jako by me stranky smazali ale nechapu proc, nejsem si vedem ze bych se nejak byt sebemin provinil proti podminkam
já se přes ftp dneska připojil. Dokonce jsem se i přihlásil, ale nejde mi cokoliv nastavit, hlásí to špatnej certifikát! Mám stránku index s rámama a nezobrazí se mi stránka s obsahem, tak nevim jestli to je úspěch. Do včera to fungovalo dokud jsem tam nenahrál aktualizaci!
same problem...
login cez web nefunguje vobec, ftp islo asi na piaty krat. dokonca login co mam na stranke mi tiez nefunguje! (tomu uz nechapem vobec, ale najprv sa musim dostat k administracii). skoro sa mi zda ze wz.cz niekto hackol.... :-(. Vyjadri sa k tomu konecne niekto kompetentny? Napr.: ADMINISTRATOR WZ.CZ?
Ja w ogole nie wiem jak skonfigórować program FTP, pomóżcie mi!, :) PLEASE
taray: preczytać http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/