Jde Vám teďka zaregistrovat nový účet? Mě ne :(((

Jde Vám teďka zaregistrovat nový účet? Mě ne :(((
Me to taky nejde.
me taky ne :-( a zrovna by jsem to potreboval :-(
nevim, je to nejaky divny, od vcerejska to nejde a porad nic. aspon ze to je problem vsech, a ne muj. chci domenu .wz.cz :(((
Mě to taky nejde. Nechce my to poslat ten potvrzovací mail. Nevíte čím to je? já chci doménu .unas.cz
Ten potvrzující mail občas dojde někomu jinému, a tak doporučuju v nastavení účtu změnit e-mailovou adresu a hlavně změnit heslo!
nejde mi ani muj stary web ani pristup na FTP na nej a ani registrace noveho a divny ze jde registrovat i ten muj byvaly, mi ho zrusily ? :/ fakt nevim.
Na novou registraci mi prisel e-mail ale je to naky zmateny, kliknu a v prohlizeci me to hodilo novou registraci misto potvrzeni nebo co :/
taky mě to nejde
mne tiez nejde a tiez mi zrusili stary web...
kulva zrovna ked to clovek najviac potrebuje tak to nejde
myslím že píšu na správné místo když dodám, že se mi nejde připojit k administraci úctu (https://www.webzdarma.cz/login.html se nechce načíst), pls něco s tím udělejte
Jsem rád, že tady to fórum je. Už asi dva dny se trápím s otázkou, jestli jsem tak blbej a zapomněl sem, jak se ukládají stránky na net...
Jen nechápu, jaký je smysl fóra, když se s tím nic nedělá. Rád bych, aby se to změnilo, vrhá to na celej web špatný světlo.