Problém s FTP

Dobrý den.
Udělal jsem si nové stránky a nemohu do nich nahrávat nic přes FTP. Nelze se ani zalogovat.
Soubory přes asistenta souborů zde normálně přetáhnu,ale pojednom nahrávat 150 souborů se mi opravdu nechce..Nevíte,čím to může být?Na jiné FTP se dostanu bez problémů..
uplne presne tenm samy problem - nejde se prihlasit pres FTP, ale pres asistenta jo, ale po jednom je spatny
uz sem zkousel beznadejne stahnou i toho total commandera a zkousel to s nim a bez uspechu (ani podle navodu)
uplne stejnej problem - pres webovy rozhrani se prihlasim, Total Commander, Core FTP, CuteFTP hlasi login incorrect...
ja sa zase v pohode prihlasim cez total cmd, aj adresar vytvorim,...len nemozem kopirovat files, lebo Prenos neuspesny, pokracovat?ano/nie.
ale cez web to ide...
poradte pls.
Mám ten samý problém... nějak se mi nechce věřit že chyba je v tolikati lidech ;o)
PRENOS NEUSPESNY ! wtf ? nemuzu nahrat na web nic :/ pri uploadu to pada tak casto ze proste nemozne. A soubory s 0 kB velikosti jsou my platný.

PRENOST SELHAL ....... OK ? STORNO ?
Tez ten samy problem..Asi uz od toho 29.9-co stim sakra je?
Já s tím zápasím už hodně dlouho a zatím používám webové rozhraní. Ale je to hrůza. Stránku tady mám skoro rok a FTP nejde od začátku.
Vláďa
Já tu mám stránky asi tak, no od července? .. asi tak, a ještě jsem se nesetkal s tím, že by ftp nefungovalo. Problém bude spíš na vaší straně. Viz milión threadů v tomto fóru.
hmmmmm, mě to nejelo, jen když mě to vypsalo hlášku: "503: Nemůžete se opakovaně připojit během 5 minut", nebo něco takového. Mám stránky http://www.princeofpersia.wz.cz a eFTéPéčko ftp://princeofpersia.wz.cz.
Problém bude možná v tom, že špatně zadáváte server ftp, nebo zlý login.


Na FTP se nemůžete připojit pomocí ftp://webzdarma.cz! Musíte zadat adresu vašeho serveru, ovšem s tím rozdílem, že "www." tam nepíšete a bude to ftp:// místo http://. Doufám že to problém vyřeší.
Kdyby ne, tak se zeptejte znovu...
hm, porad mi to nejde, mam www http://legion.czweb.org a FTP by melo byt taky legion.czweb.org

mam wincmd 4.52 a mam dat co?
relace: legion.czweb.org
hostitel:legion.czweb.org
vzdaleny adresar: /3w/czweb.org/l/legion
typ serveru: autodetekce
drkokr: nezadavej vzdaleny adresar (kdyz ho nezadas, hodi te to do rootu tvyho webu)
OK, zkusil jsem to, ale stejne to porad nejde :-(
p.s.: a napise to: Connect Error 5
no problem přes wincmd nebo totala (a nejen v nic třeba i v aceftp32) je vtom že to při přenosu zahlásí chybu "550STOR: Quota exceeded.
ale řešení sem bohužel nenašel
Nahrávám soubory na FTP pomocí Toal Comanderu. Dodnes v pohodě, dnes mi ta na všechny stránky píše časový limit vypršel. Chyba si myslím bude na straně wz.
SILO: to znamena, zes zaplnil tech 50 MB, co tady mas. vic uz sem nenahrnes. cili resenim je neco smazat
zkuste dat v total commander volbu pouzit pasivni rezim
Již několikátý den mi nefunguje upload přes FTP. Přenos byl dříve plně funkční, ke změně nastavení nedošlo a dle všech dostupných informací tady je v pořádku. Zaplnění 50 MB asi ještě není možné možné, nahrávání přes webové rozhraní v pořádku funguje. Nevíte prosím někdo co s tím ?
to luki: mam a nezabira :-(

navic jsem pres www rozhrani nahral par CSSek a ted nejdou smazat, nevite nekdo proc?