Nejde nahrávat na web(nutně)

zdravim,
Při lognutí na webzdarma dám správce souborů a po chvíli načítání se mi zobrazení stránku nelze zobrazit, už od včerejška to nejde , jak kámoš i já jsem zkoušeli znova se připojit a přes FTP se lognete a když chcete nahrát jednu html stránku napíše že činnost byla přerušena :o(
buď vám nejde nějak serwer nebo někde máte chybu nebo já už nevim co je stím ........... Děkuju za odpověď !
<HTML>server ma potize</HTML>
Chudák server ... :-(
Co mu je? Rýma, horečka, nebo nedej bože malárie?
muj web nejede a nektere dalsi po wz.cz taky. vypada to, ze je nekde neco shniliho. pripstup pres FTP funguje a data tam jsou.
Taky mám takovej problém, když chci zobrazit správce souborů, objeví se mi prázdná stránka s nějakou adresou, ale je to úplná blbost. :(
Problém na dále setrvává :o(((((((((((((
Pls moderátoři necete mi aspoň trochu říct kdy to bude oki ?
Tak nějak už jsem měl před 4 dny udělat aktualizaci webu!
Může stim někdo něco udělat ?
I WZ ma sve dny... :)
škoda, kdybys řekl i WZ má svůj den ! tak to bych bral ale dny to je jako kdybys řekl měsíc to nepude :o( mno nic nezbývá než jen čekat!
No me to taky na wz nejede a ja furt co s tim mam...no nic s tim nemam,oni s tim neco maji! sakra
Asi jsem dítě štěstěny a musím to zaklepat na dřevo, ale už se mi hóódně dlouho nestalo, že bych nemohl aktualizovat z důvodu problémů na straně wz. Je pravda, že občas se to vleče, když se člověk připojuje ve "špičku", ale to je docela pochopitelné. Aktualizuju tak zhruba co dva-tři dny...

Takže jsem si pěkně šplhnul, snad to administrátoři wz náležitě ocení ... ;)
Já sem taky nikdy neměl žádnej problém s aktualizací nebo prohlížením webů na wz. Akorát jednou se FTP příšerně vleklo, ale to bylo jen jednou :)