Nezobrazuje se mi reklama na WZ !:(

Stále se mi nezobrazuje povinná reklama na webzdarma, i když mám v body vložený příkaz : <!--WZ-REKLAMA-1.0-->

Nevíte někdo prosím, čím by to mohlo být ? Děkuji
Jsem na tom úplně stejně!
I já se přidávám ...
2Standa: pokud má být problém na standas1.wz.cz, tak já tam reklamu normálně vidím.

2Sanchez: pokud neuvedeš adresu webu, pomoc není možná.

2Riksha: máš v administraci nastaveno zobrazovat reklamu Nahoře - na jedné stránce?
Adresa webu je www.sanchez.wz.cz ,ale teď se mi pam objevil nějaký svislý nápis "reklama web zdarma"
2Sanchez: taky vidím reklamu nahoře na úvodní straně, takže to bude už asi v pořádku
Mám, ale stejně to nefaká.. :(
Nevim, jestli tu jsem uplne spravne, ale vzhledem k nejpravdepodobnejsi moznosti asi jsem. Mam, nebo lepe receno, mela jsem registraci www.oomph.czechian.net a jeste dnes rano vse fungovalo, sice jsem mela pochybnosti, jestli se mi zobrazuje reklama, ale jinak vse slo hladce. Tak se chci zeptat, jestli je to ten duvod, proc mi to bylo odstraneno, nebo jestli jsou jine priciny, popr. jake, a zda to jeste lze napravit? Predem dekuji!
To Sandra:

Stránky ti jdou
Se omlouvam lidi, uz nic.. uz dobry.
Taky se mi nezobrazuje reklama, ale mozna to bude to bude tim, ze neni ve frame-ch, ale v indexu. Zkousela jsem si ji dat do horniho ramu napravo, ale nepodarilo se mi to (nic se mi nezobrazuje). Nemuzete mi s tim nekdo prosim pomoci?
2Riksha: a zkoušel jsi, jestli se ti reklama zobrazí, když tam nedáš to ručně vložený <!--WZ-REKLAMA-1.0-->?

2magnakai.wz.cz: pokud to tak nemáš, nastav si u reklamy Umístění: nahoře a do cesty dej název toho souboru, který ti tvoří ten horní rám (nejspíš horni_ram.html).