<b>Omlouvame se za vypadek wz.cz</b>

To je jedno !
FTP si můžeme zařídit klidně dnes večer ! HLAVNĚ ŽE VŠE FUNGUJE !

Díky MOC !

<Fiolasoft.wz.cz> !
Tonik: Zo seriálu "Krajné medze"...
Ale dodre to zakončil... ;-)
adamson: XCHAT MOST ;-)
zprovoznete ftp plz co nejdriv, at si vsichni aspon muzou stahnout soubory a hodit na jinej hostingg....

btw: zkuste to superihost.com.,.. je to hafo fpoho, 100MB, 5MB mysql db, ma to phpcko, a ja nevic co este. a bez reklamy! diky wz.cz za tech nekolik let, co to slo hezky fpohode, ale bohuzel situace me donutila najit si neco lepsiho ;)
>> krajni meze
aha, tak to nic. jsem si myslel, ze to od nekud znam... tak neznam
Uz jede Webzdarma a zatim o tom vim jen ja a admini, protoze sem nikdo nic nepise. :-))
Za to, že sem si stěžoval na foru, že se nedostanu k mým stránkám, mi smazali stránky, údajně za vulgarity, a to sem neřekl nic víc, než že to je na hovno, že to nefachčí, fakt skvělý přístup od webu zdarma.
i am root
if you see
me laughig
you better
have a
backup!

:o)))
:-))
to je doopravdy skveli ... chapu ze mate potize .... ale ja bych potreboval aktualizovat .... nemam na to pak cas .... tak doufam ze co nejdriv se to vyresi ....
No tak už mi ty mé stránky zase smazali, bohudík naposledy, bo s tímhle pochybným serverem se, díkybohu, loučím. Užívejte si tu ty trable, já už o to nestojím.
Blaznik: Kšá, kšá ! :)
Už mi to funguje...
Mě je jedno, že to v současné době nejde, ale dejte to rychle do pořádku protože musim makat a nemůžu se ulejvat. A jinak nevim, nevim. Někdy mi nejde zobrazit stránky i přes http.... Ale výpadky se stávají, nic se nedá dělat...
neeeeeeee! meeeeeeeeee milovaaneeeeeee ftppppppp! brecciiiiiiiiiim! a potrebuju kopirovat! prosim adminy! .wz.cz opravit! plssssssssssss!;(

HH:D
18.08 nefunguje mi pristup na me stranky pod domenou wz.cz (v čem je problém?) kdy to už konečně pojede?
NJN, musíme si uvědomit že to je zadarmo a tak nemůžeme požadovat moc velkou kvalitu...:o)
Kdy to zase rozjedou ? Vůbec mě nejde FTP a potřebuju tam dostat nějaké fotky....
me to taky nejede! (wz.cz ftp) clovek si uvedomi jak neco hrozne potrebuje az kdyz o to prijde, jojo......
---------------------------
Půjde ještě dnes ftp?
---------------------------
--------------díky--------
Jo, jo. Je to opravdu otrava. Kdyby alespoň někdo kváknul,kdy to asi tak půjde!? Ale už natrvalo a ne jen zase na 5 minut.
Nikdy to FTPko tak nepotřebuji jako dnes a ono to naschvál nefunguje ....
Asi se picnu :o)))) To je tak když je něco zadara :o)))
Nemáte už někdo zkušenosti s KGB.cz ?
Xmax: To mi povídej. Já něco 14 dní smolím a těším se jak to dnes nahraju a ono .....
koukám, že nejsem sám, nemůže se přes ftp dostat - hlásí to "časový limit vypršel". Jinak přes www.wz.cz se dostanu