<b>Omlouvame se za vypadek wz.cz</b>

Sem se připojím, ale sránky jsou zcela nedostupné (ani přes FTP)
Teď to zase naskočilo...
Omyl, je to v řiti. Nejdou stránky ".wz.cz". A nejde se dostat vůbec do www rozhraní.
To se mi ulevilo, že to není jen u mě.
Taky mi to kolem 19,30 naběhlo, teď už to zas nejede :-((
Koukám,že máme všichni stejný problém. Právě jsem stránky upravoval a bum......
<HTML>ano, omlouvame se, kolem 19h doslo k serverovne k problemu s elektrickym rozvodem, az na jeden server obsluhujici domenu wz.cz to vsechno nabehlo, s tim poslednim serverem se objevili jeste dalsi problemy, takze to nejelo jeste od cca 20:30 do 21:00

ted uz to snad pojede :(</HTML>
<HTML>tak zas :(</HTML>
Pracuje vsechno tak pomalu jen me? Nemohu se vubec dostat na muj ucet euweb.cz kde mam chat. Treba cely den se stranka vubec nenacte (a pritom je tam 5kb php). Jsou nejake problemy se servery? Nebo je uz nas uzivatelu moc?
<HTML>GT2: asi oboji - momentalne problem s jednim serverem, ale zatizene to je dlouhodobe dost, vydrzte, pristi tyden pribydou dalsi dva servery takze by se to melo zlepsit

ad wz.cz: momentalne jede, jen je vypnuty ftp server, snad to zatim prezijete</HTML>
Kurňa kdy to pojede , potřebuju aktulizovat!
Miro, hurá ! Konečně další 2 servery, to už se nedalo pomalu vydržet. Doufám, že to přežijeme a naše databáze taky. :-)
<HTML>Honya: ftp az nekdy z noci, driv nez o pulnoci urcite ne

.. a ted se do me pustte</HTML>
Super, držím palce, jedu na třídenní dovolenou a aktualizuju potom. Pa všem!
No aspon ta pulnoc , jeste ze jsou prazdniny :-) to si radsi pockam !
> pristi tyden pribydou dalsi dva servery takze by se to melo zlepsit

Good news..
Super, to se dá přežít ;) Budu aktualizovat ráno
Uz mi jde chat na euweb.cz :-). Jakmile vsichni v CR vypnou pocitace a jdou spat tak to jede jedna basen :-))) Ted muzu v klidu kecat s kamosema z australie :-).

Dobre zpravy uz se tesim na nove servery. Pro predstavu kolik serveru a jak rychlych je ted na tech 100000 uzivatelu?
nede mi to nede..... achych
me taky ne ! :-(
Ani dnes ráno nemohu (nejenom já) načíst své stránky http://rcteam.wz.cz
"Time occured" a hotovo.
Pokud zkouším nějaké jiné weby obsahující ".wz.", situace je stejná.
Problém zjevně není ještě vyřešen !
Bohužel se musím přidat. Naše třídní stránky, osobní web a ještě jeden další taky nejedou...
take mi nejedou stranky:-(((
Jiz od vcerejsiho poledne se nemohu zaregistrovat. Vzdy to ohlasi
Při zpracování došlo k této chybě:
a o radek nize maly modry trojuhelnicek a nic.

Prece neni mozne, ze to je moje chyba ve vyplneni 6 poli?
dik
Taky sem zaregistroval že naše weby modelplac.wz.cz a kpmk.wz.cz neběží. Jak to vypadá se zprovozněním? A doufám, že soubory tam zůstanou a nebudeme je muset znova uploadovat.
Dík
Přesně !

Včera večer to začalo a ještě to neskončilo. Kdy se to opraví ?
Moje webovky jako ostatním nefungují. Doufám, že se to rychle dokončí !