jen 50mB?

Hele a je jen 50 mB prostor?Mě už to jaksi nestaci.Co s tim?
registrovat si placenou doménu
no hlavne placenej hosting..
no tak nějak sem to myslel ;)
A nejak neplacene by to neslo?
to tezko
Jedině se pokouknout po freewebech po světě pač v čr netu nemáš žádnou šanci .. a nebo udělat tak superdobrej a superzajímavej web až ti míra kapacitu zvedne.
Pročistit nebo optimalizovat web. Zřejmě se tam najde pár mega nebo kilo smetí.

Tomík.
Dalsi reseni je vlastni server..., az na tu elektrinu...
Huh já teda server nemam ale spočítal sem si že za rok sme dopláceli za comp (za elektřinu) 1800.-
Nevím, ale bys měl, že na jiných webech (seznam - sweb) je místo např. jen 10mB. RADA: Založ si nový účet a odkazuj na tento účet. Podle adresy si toho nikdo nevšimne!

Zdarec http://amor.wz.cz Hever
Uplne jednoduchy zaloz novej ucet a napojit ho na starej
Tady se asi nehraje moc podle pravidel co ? :-]
na www.freehost.cz můžeš mít zdarma až 1000 MG (opravdu jsem se nepřepsal) ... je to teď novej hosting, hlavně pro erotický stránky, ale daj se tam dát i klasický stránky ...
takže to tam můžeš využít jako skladiště :-)
wow, myslim ze vuli frehostu zacne wz svou popularitu ztracet :)
Hej nikam nespěchej. On je novéj. Zatím málo uživatelu = málo zatížený. Počkej asi tak za 3 měsíce. Pak se uvidí, jestli ještě žije.

Tomík.
www.tenzor.cz

- ošklivá adresa ( www.tenzor.cz/vase_jmeno )
- bez PHP/MySQL
- 100MB prostoru
to at si strcej kdyz tam nejni php ani domena
Co bys zadarmo nechtěl...
Na pipni.cz mají 500 MB.Ale každou chvíli to padá a nefunguje.
Jinak se mi víc zamlouvá Webzdarma než freehost.cz
No jo, ale pipni.cz mas sice 500 MB, ale platis 289/rok, ale zas mas domenu .com nebo .net ...
to mia:
Pokud je tvuj web slusnej a s relativne velkou navstevnosti, zkus napsat adminovi a dohodnout se s nim
Ja nabizim webhosting zdarma - na www.neo-games.net - mam tam disk 40GB - muzu tam dohodit i vic - je to muj server - takze tam nikdo nic nesmaze :) Vse zdarma(samozrejme pokud vase stranky za neco stoji) + subdomena (cokoliv.neo-games.net)