Protest

WZ furt nefunguje, jen jednou za uherský rok a chtela bych protestovat, smazali jste mi stranku a ani jste mi neposlali upozorneni, jak to dycky delate a na tu stránku jsem chodila furt kdy to slo akorát jste si tam nedali reklamu a za to ja nemuzu. Víte kolik jsem tam mela práce?
Z toho si nic nedělej mě to taky nehce chodit....a štve mě to taky :o(
taky ne... je to proste cim dal tim horsi a horsi
>> ... akorát jste si tam nedali reklamu a za to ja nemuzu.

Přečetla sis pozorně:

http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html

? ? ?
Spokojen posledni dobou taky nejsem (prave se neuspesne pokousim aktualizovat), v urcitych vecech jsem ale pesimista tak mam stranku kompletne zkopirovanou i v PC - kdyby se "ztratila" tak ji jednoduse nahraju znova (netvrdim ze na stejne misto).
Tak k tomu protestu, mne tiez zrovna vcera zrusili stranku, a aj reklamne podmienky som si cital. Co z toho aj ked mam ramce, reklamu som nasmeroval cez ich web dialog. Mozem za to, ze ho tam nedali? Tak co teraz. Nakoniec existuje aj iny freehosting a takymto sposobom asi pridu o zakaznikov. Lenze k jadru veci, mam stranku, ktoru mi zrusili. Co s tym? Pise mi aby som zmamzal jeden subor a pripojil reklamu... ale kurna ako, ked sa tam nedostanem ani cez web a ani cez ftp! A este jedna vec pre f24, to si ako robila tu stranku? On-line na servri? Nechapem...
Malo: souhlasim s tebou... se vsim
ne nedelala sem to on-line, normalne v PC
David: jasne, ze to mam taky v pocitaci, takze sem musela furt zkouset, jestli uz nahodou WZ funguje a taky mi nefunguje ftp, takze jsem musela vsechno nahravat po jednom obrazku a a ted to budu muset delat znova... !
Jako ja mam hodne uctu, ale dycky mi napsali, kdyz mi to chteli zmazat a ted ne a ja ani nevim, jak mam docilit toho, aby ta reklama byla aktivni...
Jestli preci jen nejsme prilis bohati abychom pouzivali levne veci. Vcera jsem 3MB uploadoval 6 h - alespon jsem mel cas se divat po placenych prostorech. Kolikpak nas to stoji casu a rozcilovani. Kolik asi kazdy z nas zbytecne utrati rocne napr. za mobil, jestlipak by se nenasly i penize pro placeny prostor ? Placene weby i s domenou snad 2 radu stoji od 500 - 1000 za rok (500 - 2000 MB) (Pravda, s priponou com) Zatim nejsem rozhodnut, jen premyslim co dal. Nebavi me pul dne pripravovat aktualizaci kterou pak nemohu nahrat. Ani stranku nenecham zemrit, nejake pristupy ma, zrovna jsem dostal i mail od nekoho komu se moc libi.