CHYBA 404-neobvyklá!

Udělal jsem si rámcovou stránku a funguje mi jenom boční rámec.Hlavní a horní rámce zobrazujou chybu 404.A když ten soubor otevřu přío na WZ(ve správci souborů),tak mi to napíše taky chybu 404.
Přitom na disku mi ti fungovalo.Stejně tak mi to šlo,když jsem si celý web nahrál na cd a spustil to z něj.
A nebo jsem si ty dva soubory které nešly nahrál na harddisk a šli v pořádku.Na web jsem přes FTP nahrál všechny soubory,které mám na harddisku.Nahrávám soubory dohromady(nikoly složkově)
Prosím o radu.Kdyby mi mohl pomoci i někdo z podpory WZ,
tak bych byl rád.

Moje stránka je:
patrikb.wz.cz

Mockrát děkuji dobrým lidem za pomoc!
Opět je tu diakritika v názvech souborů? (nová_stránka_2.htm, nová_stránka_3.htm)
Takže, smazat, přejmenovat, opravit frameset a nahrát znovu.
jj.díky moc.Hned vyzkouším!
Tak už mi to jede-bylo to skutečně tou diakritikou.Díky moc.
Ale jaktože se mi tam nezobrazuje reklama WebuZdarma?
Ani kámošovi to nejde.

díky za další radu:-)
Je to podrobně popsáno v návodu u nastaveni reklamy.
Já jsem založil úplně prázdný dokument, bez hlavičky, na něj jsem v nastavení reklamy navedl vkládání a ten jsm umístil pomocí PHP include nahoru do první stránky, ale já nemám rámy.
Pro tebe by asi bylo lepší do stránek dolu vložit tu jejich kotvu, taky je to popsáno v nastavení. Dává se to nad </body>.
ta značka je tohle:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
a chtělo by to vyčistit frameset (index.html), ona se totiž reklama vložila tam. Kdyby to nepomohlo, wz teď trochu zlobí, tak do těch stránek dolu prostě nakopíruj to, co ti přibylo v indexu.