Odliv silných uživatelů!

Myslím si, že s takovejhlema výpadkama a s pernamentně přetíženým serverem uvažuje hodně silných uživatelů o přechodu ke konkurenci! Takový ty osobní stránky s 1 návštěvou za tejden určitě zůstanou, ale těm, co si svůj web udržujou, maj velkou návštěvnost a snaží se o spolehlivost, tak těm se to asi nelíbí!
No ja tu su už 2 roky a rozhodně neuvažuji, že bych odtud utekl někam jinam. Jen pro zajimavost. V minulosti (tedy v mé existenci na WZ) se objevilo pár závažných výpadku jako se děje teď. Ale ujišťuji, že to je jen a jen kratkodobé. Stačí jen vydržet a podporovat Míru.

Tomík.
jsi si jisty v tom co pises? jestli jsou 2 tydny kratka doba, tak to teda vazne nevim co se stane az budou mit nejaky dlouhodobejsi problem. doufam ze to tady neni jako v ucetnictvi, kde je vsechno kdratkodobe do jednoho roku!
Jednou to bylo tak 3-4 dny natvrdo mimo. Ale trable byly i po něm. Dva tydny se ještědá.
Ono není jednoduché za provozu upgadovat server.
at ho vypnou jestli to pujde rychleji potom. myslim si ze vetsina uzivatelu by to uvitala...
máme tady stránky asi 3/4 roku, když jsem kompletně stranky přepracovat tak mi tom vůbec nejde. šílená rachlost. uvažuji vážně, že půjdu pod profi webhosting.
Nechte toho už a buďte trpělivý, Míra dnes na diskuzi WZ napsal:

databaze je na novym stroji, ktery je v dobre kondici, do webserveru pribyly nove disky a ted to je (a behem dneska jeste bude) trochu ospale
pocitam, ze behem vecera/noci by se to melo dat do poradku, plny efekt upgrade by mel byt videt za nekolik dni
no... tak to jsem zvedavy... ted mi to navic vynulovalo nekolik souboru a to i pres to, ze se do nich nezapisovalo... takze zadny opdovedi typu pouzivej flock() anebo ze do toho zapisovallo vice uzivatelu najdenou. proste php machine je nejaka divna a ukoncuje skripty drive nez ma. to to cele posere!
<HTML>co je divneho na tom, ze v situaci, kdy to server nestiha jsou pozadavky vyrizovany treba jen castecne?</HTML>
no to je velmi divne... mel by je dokoncit korektne a pak se vrhnout na dalsi. jinak to je pekne blbe. to si myslim ja.
a nenutte nas zit v iluzornim svete webzdarma.cz
Render time: 185.8621 second(s). !
Hold vybral jsi špatnou dobu. Před půl rokem šel wz v pohodě. Tady tyto trable se objevuji vždy, když server potřebuje obnovit. To bys měl čověče vidět, kolik lidi začne hned nadávat. Objeví se chyba a minutu nato začnou 50 lidi řvat.
Mimochodem teď ve 23:10 to jede v pohodě.
No, mě by jenom zajímalo jak dlouho to ještě v pohodě pojede. Já to tipuju tak do 9 do rana, pak to zase začne dělat problémy. A jestli ne, tak budu zase s webzdarma spokejeny, jako tomu bylo doposud...
Když to řeknu upřímně, tak - komu se WZ nelíbí, běžte jinam a to rychle, my budeme velice rádi. Proč? Protože čím míň uživatelů, tím rychleji to pojede těm věrným co zůstanou. Jak prosté......
Tom:
Skutecne velice proste: az WZ skonci pro nedstatek pristupu a zakazniku, protoze potom se nevyplati zadavat reklamy, tak i ty chytrej si budes hledat misto jinde
uprimne: takovy amaterismus jako na WZ snad nema obdobu ani v rumunsku
Já můžu říct jenom to, že odcházím a to k Anowebu, takže to vlastně zůstane v rodině:-)))

Ano, je to kvůli rychlosti WZ, ale tím nechci říct, že si stěžuji. WZ je v podstatě zadarmo, takže buď mi vyhovuje jak chodí (tzn., že akceptuji i výpadky) nebo ne.

Pokud ne, tak si hold budu muset zaplatit. A to je to, co já udělám...

PS: Nebo, že by to byl záměr, aby všichni přešli na placený hosting:-)))))))
Ch!p > a ku akej konkurencii by "zakaznici" (presnejsie pouzivatelia) odisli? iba ak tak ku platenej, lebo vhodny super pre wz.cz na slovenskom a ceskom (a dovolim si tvrdit ze ani na svetovom) internete NIEJE! ved kto vam da 50mb + php & mysql? asi nikto... lepsi bol len host.sk ale ten uz pita $ za registraciu, takze....

myslim ze wz.cz je najlepsie co mozme mat zadarmo - samozrejme, aj ja som zaznamenal obcasne vypadky a pod., ale predsa len je to free, tak co uz :-/
Ani by som nepovedal SZM.SK ma 500MB free!
SZM.SK ale nemá free db a PHP, což je DOST unikátní.
a bez php+mysql je ti ten hosting tak na 2 veci (v 90% pripadoch)... akurat skladisko obrazkov ;-)
Zkuste psát vy Slováci PLS nebo alespoň zkuste psát trochu více česky,jo?Nemůžu to po vás přečíst,a když je tam nějaká chyba,tak je to děs...Nikdo nic nenařizuje,ale zkuste to PLS.

A s tím přechodem bych tak nespěchal,jelikož pak to spadne vám,a bude se VÁM smát KVALITNÍ FREEHOSTING WZ.CZ !
<HTML>neni to spis tvoje chyba, ze neumis slovensky? Slovaci piste slovensky, mam ten jazyk rad a aspon ho nebudem tak rychle zapominat ne?</HTML>
rekl's mu to dobre
mira > diky, za obhajubu :-D

Weirdman > mi slovaci mozme mat po cesky vsetko, filmy s cekym dabingom alebo titulkami, slovenksy autori vydavaju knihy po cesky, odborna literatura je po cesky a teba stve jeden post po slovensky? nikto nenariaduje, ale ja nariadujem aby si sa naucil po slovensky ;-)


sak nikto sanehada, szm je naozaj @!#$... wz.cz rulez, uz som tu predsa pisal ze nic lepsieho na sk/cz/svet nete nieje... a vy sa stale hadate, ved ked niekto najde nieco lepsie, nech da link, ale neda, lebo nic lepsie NIEJE!
Tož jenom pro rozšíření obzorů.
Nově spuštěný fbi.cz a kgb.cz nabízí 200MB, PHP i MySQL.

V zahraničí je jich spousta, dobrou zkušenost mám s www.freelinuxhost.com.

HOWG