(ne)pristupny web

zdravim!
chcel by som sa spytat, preco mi obcas nejde zobrazit moj web (mathio.wz.cz)? zadam adresu so do prehliadaca (alebo kliknem niekde na odkaz) a stranka sa nezobrazi (PAGE NOT FOUND), ale ked dam refresh, tak je tam! niekedy sa zobrazi az po 3-4 pokusoch... stava sa to hl. posledny mesiac, nemoze to byt nejaka chyba pocas upgradu servrov...
vopred diky... cavte
>>stava sa to hl. posledny mesiac, nemoze to byt nejaka chyba pocas upgradu servrov...

Myslím, že sis sám odpověděl... Víc info na http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=21567&t=21567.

Koukám na to a jede mi to. Je to docela minimalistickej web ;-)
diky... no ja som skor coder ako designer, takze preto, aj ked v mojom "porfoliu" (ak to tak mozem nazvat) su aj weby s grafikou - ked sa mi naskytne prilezitost som rad ze su $ a tak spravim aj design aj ked to neviem ;-)

wz.cz je sice freewebhosting aky nema v sk/cz (a aj svete) konkureciu, ale ked to pojde takto dalej, tak asi predsa budem musiet prejst na nejakyhorsi alebo dokonca plateny hosting... a na to teda vyhadzovat peniaze nechcem... dufam ze spravia este nejaky upgrade, nech to ide tak ako predtym...
Já to s tím minimalistickým nemylela špatně, jen mi to připadlo trošku malinkatý na 1024x768. Koukla jsem na to teď na 800x600 a vypadá to úplně normálně, takže už bych to minimalistickým nenazvala. Asi mám v práci nastavený menší písmo nebo nevím. Ale to je jedno...

Já bych s tím přecházením jinam tak nespěchala. Já jsem tu už dlouho a no problem. Teď probíhá upgrade, s ním jsou spojený menší problémy, ale věřím, že se to brzo spraví a že se vyplatí počkat si.
dufam ze sa to oplati...

inac ja som to ani zle nepochopil s tym minimalizmom, ja som to tak aj chcel spravit... probelm je, ze mi to pokazila ta reklama :( ale co uz, ved preto je to free