Nefungu už skoro nic!

Potřebuju se zeptat nefunguje mi vůbec nic ani FTP přístup na moje stránky který vždy fungoval a najednou nic.
A taky mi byly nevím proč smazány moje celé stránky a jelikož jsem je neměl zálohované tak jsem je celé ztratil byly docela pracné!
A jsem docela naštvaný.
Tak prosím odpovězte co se děje,
jestli máte nějakou zalohu nebo něco.
Stránky které jste mi smazali jsou www.pc-dvb.wz.cz a nefunguje na ně ani to ftp vždy to hlásí spojení bylo přerušeno.
<HTML>pc-dvb.wz.cz ?
ten soucasny ucet existuje od 31.8. a predtim nic takoveho nebylo

nefunguje pristup? hmm, to neni zrovna konkretni chybove hlaseni</HTML>
Při pokusu o ftp spojení mi to vše ověří i heslo vše OK ale hned napíše spojení přerušeno.
A proč mi byl před tím smazán obsah stránek?
Když tak na email.
Ale dřive mi to ftp fungovalo normálně požívám Total Commander 6.03a.
A jak jsem četl tak jste smazali web i jiným lidem né jen mě.
Nějaké vysvětlení jako třeba porucha nebo tak něco?
<HTML>opakuji, ze ten ucet nikdo od nas nemazal, nevim jak uz jinak vam to vysvetlit

ad chybove hlasky: tohle je k nicemu, asi bude lepsi poslat komplet log spojeni (viz obrazkovy navod na http://wz.cz/navod/ftp )

ps: kdyz se divam na ten web - jeho legalnost je dost pochybna, na takove alibismy jako mate uvedeny na strankach (viz nize) byste nemel spolehat

nejsem pravnik, necham to posoudit a uvidime

<i>
! ! Všechny programy na tìchto stránkách slouží jen k testovacím úèelùm a autor stránek nenese zodpovìdnost za škody, které mohou zpùsobit. Sledování kódovaných placených stanic je nelegální a tedy v rozporu se zákonem ! ! ! Jestli nesouhlasíte nevstupujte ! ! !A nic nestahujte!!!</i></HTML>