nefunguje phpBB!

Tak som si všechno naistaloval, aj SQL databazu a spustim instalaciu a napise mi tohle:

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/wz.cz/b/bestone/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/b/bestone/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/b/bestone/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Prosim odpiste mi, diky za radu.
<HTML>'/var/lib/mysql/mysql.sock' ?

nemate spravne nastavene parametry funkce mysql_connect - vzdycky by melo byt na prvnim miste "mysql.webzdarma.cz"</HTML>
a kde to tam zmenim? moc sa v tom neviznam. Diky!
Da se to zmenit v souboru config.php takto

$dbhost = 'mysql.webzdarma.cz';

mel jsem podobny problem
lenže moj subor config.php je prázny!
To bude asi ten problém :)
myslim, ze chyba bude v serveri, mne totiz hlasi podobnu chybu a to na php stranke, kde to den predtym islo a nic som nemenil. A hlasi to aj kamosovi...
Mne taky uz paty den MySQL nejde.
Už to jede jenže v administraci fóra mi napíše tohle:
Parse error: parse error in /3w/wz.cz/b/bestone/forum/admin/admin_forums.php on line 360
Co s tym? Diky
<HTML>ten soubor tam zda se neni cely, je to usekle v pulce sql prikazu a za tim uz nic neni</HTML>
A teda co s tym?
/3w/wz.cz/b/bestone/forum/admin/admin_forums.php on line 360
No, když tam není ten soubor celý tak ho přehraj znovu. Nebo se prostě koukni na řádek 360, jestli tam nemáš koninu.