teew vs pravidla

hojte,

hlavne vas nechci poprudit, abych neprisel o web :-(
ale dostal jsem vystrahu s tim, ze si mam precist pravidla a priste bude web smazan :(

cetl jsem je tedy nekolikrate a prijde mi, ze jestli nejake porusuji tak snad uplne nejak omylem - okrajove.

jako mp3 - mam tam svuj mp3 seznam (stahnu ho tedy)

nebo ulozite souboru - jsou tam galerie fotek, ale to snad neni tak brano.

nebo slucovani uctu? - znojmo.aktualne.cz - delal jsem ho pro treti stranu, ale jestli kvuli tomu mam prijit o teew, tak to smaznu a reknu at si to zalozi sami.....

muze se mi treba sejkovec - ten vypada ze ma dost casu a ze je tu aktivni na odpovedi :-) - mrknout na tu sajtu a nejak mi setrne (ne smazanim webu) sdelit co vsechno se povazuje tedy za poruseni, abych to napravil a vyvaroval se dalsimu podobnemu nebezpeci a ziskal vetsi zkusenosti s vykladem pravidel.

diky moc za vyreseni a hosting a mejte se fajny
btw. nemohl jsem podekovat mirovi za odblokovani uctu, protoze na mail nejde odpovedet (adresa odpovedi - mira (admin) <> - je trosku prapodivne nesmyslna...)

takze cinim ted.
diky za shozeni kamene z meho srdce! ;-)

(to vite nemel jsem zadnou zalohu a byl jsem fakt sade)
tak jeste neco.
vsiml jsem si ze nejede sekce bcre.
kde byla stranka s mou a ostatnimi pratelskymi on-line kamerami, chatem a grafickym chatem.
slo o zatezovani serveru?
je to tim? nebo zustala tato sekce (tento adresar) zablokovany omylem?
slucovani uctu je hlavne to, kdyz jsou vzajemne velice uzce propojeny (stejny design, vzajemne na sebe odkazuji), tim neni myslen pouhy odkaz..
Spravovat vic webu muzes, ale musi byt videt, ze se jedna o samostatne weby...

> kde byla stranka s mou a ostatnimi pratelskymi on-line kamerami,
> chatem a grafickym chatem.
> slo o zatezovani serveru?
> je to tim? nebo zustala tato sekce (tento adresar) zablokovany omylem?

smaz ze vsech adresaru soubor .htaccess (je-li tam)...
oki.
ale ten web je plny materialu, ktere by treba lidi, kteri prispivaji nechteli sirit jinam nez mezi tu skupinku lidi, ktere se to tyka....
preci neni nekde zakazane mit web omezeny pristupem pres .htaccess .....
kdyz tohle udelam, ztrati pomalu smysl ten web mit a celou sekci pod pristupy uzivatelu budu moci dat pryc, protoze lidi zacnou brblat :-(
tak skontroluj ten .htaccess jestli obsahuje to co jsi si do nej definoval
(nic jinyho mně nenapada)
problem je v tom, ze ho moc zkontrolovat nemohu, protoze do toho adresare se nedostanu ani pres ftp ani pres webove rozhrani a samozrejme se stranka ani nezobrazi.
sam ted nemohu vic udelat, je to nejake zablokovane :(

jedna se o http://teew.euweb.cz/bcre

help pls, aspon at si vytahnu z toho adresare ty soubory a muzu tam dat nejakou zpravu o tom, ze tato sekce nepojede..... nebo to smerovat nekam jinam....

-t-