Alternativní freehosting

Co se týče alernativního hostingu, mám malou sbírku ... tady k nahlédnutí.

Rád bych zde na toto téma rozvinul malou diskuzi, zejména bych ocenil vaše zkušenosti se zahraničním freehostingem, o kterém nevím defakto nic.

www.pes.cz - není to úplně šptaný, má podobný možnosti jako tady, jen databáze a je trochu zmatečná, jinak je to fajn hostinh a je stabilnější

www.ic.cz - velmi dobrý hosting, nicméně mají přísné podmínky pro zřízení freewebu ... pro toho, kdo to ale myslí se stránkami vážně, to není problém splnit

no a potom je to už horší -
www.kgb.cz
www.fbi.cz
www.host.sk je pomalej, ale jinak je taky výbornej,

výborné je též www.pipni.cz - podmínlkou je ale vlastnit doménu typu www.vasedomena.cz/com atd a spravovat ji pod pipni.cz, takže se neplatí hosting, ale jen doména

pokud chcete platit co nejmíň při maximu služeb, pak www.jinak.cz (1 den/1 Kč)

potom samozřejmě existuje celá řada hostingů typu sweb.cz, quick.cz, volny.cz, tiscali.cz a nevim co ještě ...

pokud by webzdarma neměl omezené stahování (že se brzy ukončí) z hostovaných stránek, byl by bezkonkurenční ... to se ale dý vyřešit propojením s jiných hostingem, třeba www.pes.cz

a kdyby nepadal, bylo by to taky jeho plus ... naštěstí to není častý :-)

takže jako nejlepší kombinace pro neplacený hosting se mi jeví www.webzdarma.cz (pro stránky) + www.pes.cz (pro download). A toho se držím i já na http://srdce-erinelu.wz.cz.

Pokud znáte někdo jiný hostingy, napiště je sem s vašom hodnocením.
sweb.cz(10MB) je v zahranici desne pomalej.

pipni.cz mi pripada docela dobrej. 500MB a 5G transfer. Slysel sem ale nejaky stiznosti co se tyce spolehlivosti.

www.pes.cz(50MB+PHP+MySQL) je dobrej, sam na nem mam stranky, ale nedavno zmenily bez predchoziho upozorneni inifile. Vypnuly automatickou registraci promenych. To by nebyl zas takovej problem, ale tim ze udelali bez prechoziho upozorneni tak tam prestala chodit vetsina webu.

kgb.cz a fbi.cz(50MB+PHP+MySQL(200MB)) tam mam problemy s uploadem souboru. Napise mi to ze server nemuze otevrit soubor. Kdyz sem jim psal co s tim, tak se mi ani nemahali odpovedet.

Jeste existuje freehosting na atlas.cz (15MB), ale tam nedavaj FTP a na centrum.cz(3MB, da se zvetsit)

mi favoriti sou zatim wz.cz a pes.cz
pipni je dost nestabilni..
nedavno jim spadl HDD a vsechno slo do.........
a co teda zahraniční freehostingy? vím, že je jich je hodně a lidi je i používaj ... jen já neznám a nemůžu hodnotit ...
to Master
to jsou keci pipni.cz je spolehlivý, uz na nem hostuju pres rok a zadny problemy jsem s nima nemel

+ meli by jste vyskouset nejakej zahranicni freehost, jsou fakt dobry, nebudu tady vypisovat konkretni adresy, ale skuste nejakej najit, stoji to za to
Keen: tak nějak najdi :-)
¨keen: tak to je blbost asi pred mesicem mel vypadek trvajici skoro tyden a nejaka data to obnovilo - podrzte se- až te´d!
objevol jsem nový hosting ... www.freehost.cz - znáte to někdo? máte s ním zkušenosti? :-)
Ty jses ale šikovnej, chceš pochvalu ?
pochvalu nechci, protože jsem ho našel tady někde na foru ...
tak freehost.cz je mozna dobrej co do parametru, ale je na nic ta vkladana reklama
taj sem zkusil zalozit u freehostu web: http://shop.koupit.cz
a na wz.cz asi neni vkladana reklama ?!
to bych souhlaisl s keenem, i tady je reklama, úplně stejná
Hlavně nedávejte www.koupit.cz. Těch reklam je tam ještě víc.
no takže, ten koupit.cz vypadá fakt dost drsně ... už ta první strránka mě odradila a rozhodně to nebude hosting pro mě ...
Zustanuse svejma materskej,ma zkunesotma na WZ:)
FBI.cz a KGB.cz jsou na nic - v současné době nelze vůbec nahrávat stránky (při pokusu o zlepšení služeb se vše náhle zastavilo a všichni už na to kašlou)

PES.cz - hodně nestabilní MySQL s velkými limity, nemůžou zde hostovat EXE soubory, podpora jen pomocí diskusního fóra (mají lepší klienty, kteří za to platí)

IC.cz - strašně málo informací (z webu nezjistíte ani parametry hostingu), soubory pouze do 500 kB

WEBZDARMA.cz - již delší dobu nejlepší freehosting, sice sem tam výpadek databáze, jednu dobu výpadek celého diskového pole, ale jinak je vše v klidu - já si nestěžuju
souhlasil bych s martinem ... jediný, co mi fakt vadí (ale chápu to) je omezenost fce mail() ... kvůli tomu se asi budu stěhovat na jinak.cz
máte někdo vůbec nějaký zkušenosti s jinak.cz?
pes.cz je peknej curac musite si nastavit pristupovy prava k souborum v PHP, kdyz chcete ukladat a to me sere
at zevlak: no tak to bych jako velkëj problém neciděl, asi máš na mysli upload od čtenářů, ne? ... to já nepoužívám, takže mě to netrápí .-)
K hostingu u freehost.cz - presunul jsem tam svuj web o Mafii, akorat to nejak nefunguje - http://mafia.freehost.cz

Nevite proc?
kontaktuj admina freehost.cz, on ti poradi
ja jsem mel ze zacatku stejnej problem
Ten se mnou ani jeden nechce komunikovat... :-/
Ať žije Míra. Ten jediny je hodný. (Jak pro koho)

Tomík.