Problém s instalací fóra?

Dobrý den,
chci se zeptet jestli ve Vaší My SQL je zakázáno fórum, při jeho instalaci mi to vyhodí hlášky:

Warning: mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/czweb.org/c/charvy/Forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/czweb.org/c/charvy/Forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/czweb.org/c/charvy/Forum/db/mysql4.php on line 331

a otázka 2) přes webový rozhraní nejdou vytvářet dobře adresáře, jednou to jde a jednou napíše, nepodařilo se vytvoři adresář a název.
Za případné objasnění díky Charvát
Tak instalace uz se podařila, ale problémy s adresářovou službou přetrvávají, nemůžu mazat stávající, ani vytvářet nové adresáře.Co s tím?
Použij FTP
Dobry den,
stalo se mi totez. Ukazalo se mi:
Warning: mysql_connect(): Unknown MySQL Server Host '/3w/unas.cz/e/e-drb' (1) in /3w/unas.cz/e/e-drb/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/e/e-drb/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/unas.cz/e/e-drb/db/mysql4.php on line 331

a vubec nevim co mam delat. Dekuji.
Zkousel jsem to anovu a ukazao se mi:
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/unas.cz/e/e-drb/includes/functions.php on line 728

poradte mi prosim. Dekuji.
Nejspis si špatně zadal přístupový práva, chce to pozorně číst, přístup k databázy je jiný než přístup ke kontu, zkus to znovu a mělo by se to podařit, mě to došlo po pár minutách :o)
ta chyba na radku 728 je reklamou ;)
vyresit ale asi jde, protoze to tu pry nekterym chodi, kde mas umistenou reklamu - nahore nebo dole?
Asi by to vyresilo dat baner na prvni stranku nahoru a pak je na ostatnich nemas
Nastavíš smerovanie reklami do reklama.php , a do 30 minút sa ti tam nahrá kód s reklamou.

Potom incluluješ reklama.php do základnej stránky.