Nejdou nahrát soubory

Nevím, čím to je, ale část souborů se mi na stránky pořád nedaří nahrát ať dělám co dělám. Přitom to nejsou žádné velké soubory, tak do 80 kilo. Většina toho jsou jpg obrázky. Přitom by poškozené být neměly, na mém počítači se dají bez problémů otevřít. Nedostatkem místa by to taky být nemělo, protože např. poté, co mi to odmítlo nahrát jeden soubor o velikosti 5 kilo, mi to zcela klidně nahrálo jiný soubor o velikosti skoro půl mega. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?
Neuvádíš, jak se je zkoušíš nahrát. (FTP, web. rozhraní). Popřípadě jestli to vypisuje nějakou chyb. hlášku.

Petr
Přes webový rozhraní a vypisuje mi to pouze "soubor XY.jpg se nepodařilo nahrát" - proč jak a zač už to nepíše. Prostě mám ve svém kompu hromadu věcí na stránky rozdělené do asi 10 složek a dalších asi 10 podsložek a ze dvou těch posložek mi to nechce věci nahrávat. A to už jsem zkoušela triky jako přejmenování souboru, vytvoření jiné složky, kam jsem ty obrázky přesunula, dokonce jsem jpg příponu změnila na gif... a zkrátka všechno marný. Asi 30 souborů se tomuto systému zřejmě nelíbí či co a odmítá mi je nahrát ať je mám uložené kdekoli a nazvané jakkoli. Blbý je, že část z toho jsou tlačítka, bez kterých ty stránky vypadaj dost divně:-((((
Měl jsem podobný problém a pomohlo přejmenovat adresář, do kterého jsem ty soubory nahrával a pak ho zas přejmenovat zpátky. Ale logiku tomu nevidím...
Přesně tak, to se mi taky někdy stalo. Takže buďto přejmenovat adresář nebo i soubor. Ale nejlepší to je přes FTP.

Petr
A kdy to pofrčí přes ftp?
Měl jsem dát do 16:00 určité soubory na web a vypadá to, že to nestihnu.
Ach jo. Tak kdy to tam můžu přes FTP dát?