Problém s *.zip

Na web jsem nahrála soubory zip, v ftp klientovi se zobrazujou jako ze tam jsou, ale zrejme tam nejsou, protoze po kliknuti na odkaz kterej na ne miri to cloveka odhodi na chybovou hlasku chybejici index.html. Zkousela jsem uz ruzny ftp klienty a vsechny se tvarej jako ze pohoda, ze tam ty soubory nahrany sou....co s tim?
tak tam nahraj ten index.html... to snad není problém, ne?
2Nípal: ona tam ale index.html v rootu má.
<HTML>Ano ty zipy tam opravdu jsou, ale nejsou to soubory, ale adresare pojmenovane: plavky1.zip, plavky2.zip, ....
opakuji ze to jsou <b>adresare</b> !!! pozor na to...</HTML>
No a co ja ted s tim?
Normalne zazipuju soubor a kdyz to nahraju na web tak je z toho adresar?
Ja tomu fakt nerozumim.....U minuly stranky to vsechno fungovalo v pohode...vsechno pouzivam stejny, stjenyho ftp klienta, stejny zipovaci program.....jenom vysledek na webu je jinej....?
<HTML>Jak se ti to podarilo vazne netusim.. pokud na disku je to skutecne zip soubor a ne adresar, bude chyba v ftp klientovi</HTML>
Tak ja to zkusim rucne pres prikazovej radek.....nikdy predtim sem s klientem problem nemela.....
No, uvědom si, že server na wz je UNIX a ne Win! Pokud tam máš ten adresář s pojmenováním blabla.zip, tak se to v adrese bude tvářit jako soubor zip! to je jasny! jediny způsob jak se toho zbavit je přejmenovat ty adresáře na název bez tečky => kdyby to někomu alespoň trochu myslelo, tak to zkusí bez toho a neřeší tady na fóru úplný kraviny, ale když jseš holka, tak to chápu :). To jako by si řešila proč ti nepasujou klíčky od bytu do zapalování u auta, ale v do bytu se dostaneš :DDDD

Good luck
UNREAL: LOL, no hlavně, že to myslí tobě... Četls vůbec ty příspěvky? Takže si příště to navážení do holek laskavě odpusť.
UNREAL: Tos mi fakt pomoh, diky, a jak bys mi asi tak vysvetlil ze mi to minuly strance slo? Jako chces rict ze se mi podarilo narvat klicky od bytu do zapalovani u auta? Mimochodem ses desne vtipnej :
"kdyby to někomu alespoň trochu myslelo, tak to zkusí bez toho a neřeší tady na fóru úplný kraviny, ale když jseš holka, tak to chápu :)."
vis kolik holek neni schopnejch ani zapnout pocitac? Takze se laskave zamysli nad tim jak se vyjadrujech o tech co s pocitacem umej vic nez ho jenom zapnout...
A mimochodem....ja neresim problem s pojmenovanim adresare, ja resim proc se to na web nahralo jako adresar a ne jako soubor......
Uz se mi to podarilo vyresit......pres prikazovej radek jde vsechno, ale porad nechapu proc to klient nahral tentokrat tak divne a predtim normalne.......stejnak diky za pomoc.....
<HTML>no problem</HTML>