Věčné téma - REKLAMA

Předělal jsem stránky http://www.sanchez.wz.cz a "nahrál" na web naprosto stejně jako ty předchozí s naprosto stejným vložením reklamy(stejný postup, stejné místo atd.) a přesto se v této nové verzi reklama nezobrazuje.
Prosím, jestli se někomu podaří zjistit příčinu, sdělte mi ji. Já bohužel nejsem takový odborník, abych ji odhalil sám.
Děkuji.
Ještě upřešňuji, že to, že jsem to udělal naprosto stejně, je samozřejmě můj pocit. Předpokládám, že jsem tam nějakého šotka udělal, ale jak jsem již psal neumím hp odhalit :-(
Tak nějak jsem nepochopila jak ji tam vkládáš, našla jsem jen text <!--WZ-REKLAMA-1.0-->, ale aby tento zápis zobrazil reklamu, tak musí být jako značka, tedy < a > nesmí být zapsány jako entity. Nic jinýho mě teď nenapadá...
nesmí být zapsány jako entity- ups, tak to mi moc neříká.
No místo znaků < > je tam < a >. Jestli je to opravdu zápis pro vložení reklamy, tak bude fungovat tehdy, až tam budou opravdu < a >.
Ještě takový dotaz. Když tam nebudu vkládat nic a jen v administraci nastavím vkládat reklamu nahoru, nevloží se tam "sama"?
Thalia: Trochu tě opravím, sežralo ti to entity:

No místo znaků < > je tam &lt;a &gt;. Jestli je to opravdu zápis pro vložení reklamy, tak bude fungovat tehdy, až tam budou opravdu < a >.
Aha, tak to už trochu vím. Teda doufám. Zkusím to opravit a snad to půjde.
Petr: to mě nenapadlo, dík za opravu ;-)

Sanchez: když tam značka nebude a dáš nastavení Nahoru, tak by to mělo taky fungovat. Kdyby ne, tak nech nastavení Nahoře a zkus tam k tomu ještě přihodit tu značku.
Mě se to pořád nějak nedaří. :-(
Nemohli byste mi se prosím hodit jak by ten řádek měl vypadat?
MOC DĚKUJI !
OK. Já to zkusím bez té značky.
Ten řádek má vypadat nějak tak: <!--WZ-REKLAMA-1.0-->
Bez něčeho jiného k tomu.
Ten můj řádek vypadá takto: <!--WZ-REKLAMA-1.0--></span></td>
takže ho mam změnit na <!--WZ-REKLAMA-1.0-->;</span></td> ?
S htlm teprve začínám, tak jsem v tom stracený jako rybka v oceanu.
OK. Kamoš co má stránky také na WZ tak říkal, že když s tím nebudu nic dělat, tak že se reklama vloží sama. ;-)
Tak to nechám na robotovi.


Ale všem vám moc děkuji za ochotu mi pomoci.
No jo ja sem to nechal na robotovi a dostal som žltú kartu, čiže skoro vyhadzov. Dobre že jo?
Mně už to fachá ;-)
Pokud používáš funkci 'include' a css styly, tak tam ta reklama je, ale je překrytá vloženou stránkou. Je mi divný že si s tím webmasteři WZ neporadí.
S tim si musi poradit webmaster dotycneho webu.