Podmienky reklamy

Zdravím,

keď sa už toľko rozpráva o podmienkach a rušení účtov, tak by ma tiež niečo zaujímalo. Konkrétne: vadí, keď na prvej stránke je reklama + otázka, či chce dotyčný vstúpiť? Nie je to nijako redirektované, ani časovo, ale aj tak sa radšej spýtam, lebo čo keby predsa. Ak áno, tak mi to prosím oznámte a ja to napravím(napr. cookie o tom, že vstúpil, inak ho to zo všetkých stránok redirektne...)

Vopred díky.

Vodca
<HTML>to je v pohode</HTML>
Díky, to mi fakt spadol kameň zo srdca...
slovaku di do zeli!
Milý xxx,

nevedel som, že tento freewebhost je len pre Čechov a rovnako som nevedel, že sa nemôžem admina na niečo spýtať. Keďže to podľa teba očividne odporuje podmienkam webzdarma, zrejme sa v nich nevyznáš. Za to by ti mohol admin prípadne zrušiť stránku, že. Nič v zlom, každý sa predsa ukáže a predvedie svojimi činmi(v tvojom prípade rečami). Je mi ťa tak trochu ľúto. Ale ty za to asi nemôžeš. S pozdravom zostáva

Vodca

P.S. Na Slovensku máme kapustu a nie zelí - ale to len na okraj.
xxx: Hele nechci ti do toho kecat ale chtělo by to naučit se psát aby si se nemusel podepisovat třemi křižky :-]
no vidis ja se tu i neco priucim, doted jsem si myslel ze kapusta a zeli je neco jinyho. a mezi tim nam genetika udelala hezkej krok dopredu. co treba jablicko s rybizem nebo fazole s nugetou
nebo voda s ohněm
Tom: Mezi kapustou a zelím je rozdíl - v češtině. Ale česky-zelí=slovensky-kapusta a česky-kapusta=slovensky-kél (či jak se to správně píše).
2 doktor: úplne správne, len kel je s krátkym e
pro XXX: nejdřív se nauč podepisovat a pak votravuj.A navíc třeba na Host.sk je asi víc čechů než Slováků...

PS: Doktor> No, myslel jsem, že zelí=kel, tak díky za opravu...