Stránka nebyla nalezena!

Dobrý den, na mých stránkách kromě indexového souboru byly umístěny i mp3 mé vlastní tvorby. Je to max. měsíc od založení mé webové stránky a ta byla již podruhé zrušena. Zajímá mě důvod odstranění mých osobních webových stránek lagoon.wz.cz a předchozích lagoon.czechian.net.

Děkuji za odpověď
Těžko říct, když ani neuvádíš jestli si tam měl reklamu a vůbec, jestli si četl podmínky.
Reklama tam byla umístěna, indexový soubor založen hned při vytvoření stránky + mp3 soubory mé vlastní tvorby...nic víc, nic míň! Žádný email o vyrozumění zrušení mé stránky jsem nedostala. Stránku mám založenou znova, tak jsem zvědavá na jak dlouho!
!PLS! poradtemi když si dam stránku www.px36.wz.cz tak mi to napíše chybu nevím co stím mám dělal !PLS!
stranka www.px36.wz.cz je nerozum,
stranka musi byt: index.html, nebo index.php
jo ale ty mp3 si mel ke stazeni nebo pouzivas WZ jako skladiste tvejch souboru? he?.... :)
No byly ke stažení. Stránka je zase v pr...
Dobrý den chtěl bych se zeptat,jestli je možné použít v hitparádě ukázky písní ve formátu mp3 cca 10sec ve špatné kvalitě 48kbps,aniž by mi byl zrušen web?
Děkuji za odpověď
http://hobbypm.wz.cz
*-Mil-*: To se zeptej majitele autorských práv.
Lagoon: Přejdi na lepší freehosting, mě u tohodle drží adresa. (Vím o možnosti posílat 301, ale je to zvyk)
*-Mil-*: Osobně nevidím důvod, proč by to někomu mělo vadit, ale nejsem admin webzdarma.
2ALL: Díky moc¨za odpovědi,a asi to risknu. Díky