Musí být reklama nahoře?

Všechny tady zdravím. Vím že nějaké odpovědi na bych v sekci INFO našel, ale vážně nemám ani chvilenku čas to tady pročítat. Napovězte mě někdo, když mam jen jednu stránku, musím mít reklamu umístěnou nahoře? Dost mě tam překáží, rád bych ji dal naspodek stránky. Dík všem za odpovědi!
IMHO to je jedno. Jak praví admini, buďto reklamu nahoře na úvodní stránce anebo na všech dole.
Jasně, reklama na první stránce nahoře nebo na všech stránkách dole.
Pokud máš jen jednu stránku, tak umístění na všech stránkách dole = umístění na první stránce dole a není v tom žádný problém.
nastavuje se to v nastavení :-)
Hosi, moc vsem dekuju! Kazda rada dobra.
Pokud máš jen jednu stránku, tak ti admin reklamu dole nepovolí. :( Ale na to si už beztak jistě přišel... :)
>Pokud máš jen jednu stránku, tak ti admin reklamu dole nepovolí

Nesmysl
neni to nesmysl.... double think... mysli dvakrat :))
Ukaž mi, kde je něco takového napsáno...

(na WZ jsem už 4 roky)
jaktomam vedet. asi bych to nerikal kdybych to nekde necet myslis ze si neco uvarim z vody?
2Skaff: nemůžeš to vědět, protože to nikde ani napsaný není...

<q cite="http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html">Reklamní proužek se vkládá standardně (pokud si uživatel nenastaví jinak) na všechny stránky dolů. </q>

Z toho je přece jasný, že pravdu má DoubleThink a ostatní, co říkají, že i na jediné stránce může být reklama dole.
ale to neni logicky. proste to nesmi jit..... schvalne si vytvor nejakou domenu a dej tam neco.html a reklamu nastav dole. jesli se to vymaze. ale to je moc slozity.... treba kdyby sem napsal moderator tak by to neuskodilo.....
reklama musi byt bud na prvni strance nahore nebo na vsech dole.
mas jednu stranku a na ni dole reklamu. cili mas reklamu na vsech strankach dole. bez problemu.
no jo vyhrali ste :)))