Zrušený účet - nejde mi obnovit

Už dlouho mi nikdo nenavštívil stránky MKO.WZ.CZ a ani sám jsem na ně nepřistupoval přes FTP, tak sem se po době dozvěděl, že mi byly zrušeny, aniž bych o tom věděl. Na mail uvedený v nadpisu, kterým jsem se zaregistroval, mi nic nepřišlo, nemůžu se přihlásit ani přes web ani přes FTP a zaregistrovat se pod stejným jménem, že je již obsazeno a nevím si rady, jak účet obnovit... Tak prosím o radu či pomoc...

Díky předem!
Mrtvé stránky se ruší, s tím musíš počítat. A jestli si potom někdo mko.wz.cz registroval, tak máš bohužel smůlu.
Nemůžeš počítat s tím, že pokud si registruješ na wz.cz doménu a nebudeš ji používat, že ti zůstane, musíš myslet i na to, že jsou jiní kterým by se právě ta tvoje hodila a používali by ji.
Mimochodem na mko.wz.cz je jenom reklama, jinak prázdná stránka s title SKA. (Ve zdrojovém kódu stránky cosi je, ale nezobrazuje se to, protože příslušné obrázky chybí).
Jako s tím jako počítám a chápu, proč to dělají, jen mi to nedošlo, že by tam nikdo tak dlouho nešel... :-) Ten zdroják není můj, to asi generoval jenom server cosi, jakože to něčí je... Tak nevím, jestli ještě pořád moje nebo někoho jiného. popř. by mě zajímalo, jak to zjistit... Nejlíp počkat, jestli se na těch stránkách něco někdy objeví...
stranky s jednim pristupem za tyden bych automaticky rusil, akorat zabiraj misto, tvoje smula, mas se o web starat, jinak ti na nem asi nezalezelo....
<HTML>zruseno pred vice nez 3 mesici ...

Mon Sep 20 04:28:02 2004 mko@kpl.cz mko.wz.cz skladiste</HTML>
Jo díky, že jste mě odradili, už jsem jinde :-)
hele kdyz mas poradnej web a staras se o nej jako o zivy organismus, davas mu veskerou peci a proverujes validatorem kod, tak se ti nemuze stat ze tam nikdo 3 mesice nejde... tak davej vinu sobe a ne WZ, vem si kdybys provozoval WZ ty... taky bys smazal naky MKO ktery je o nicem a k nicemu... navic blokujes domenu