Nezobrazují se mi obrázky

Zdravím,

mám problém se zobrazením obrázků na stránkách. Ve zdrojovém kódu k nim mám napsanou cestu, v editaci se mi zobrazí tam kde je chci, ale na stránkác huž chybí. Ukáže se jen křížek. Pokud do adresového řádku napíšu adresu obrázku na wz.cz, například mujucet/images/obrazek.jpg napíse mi to Stránka Nenalezena. Čím to je? Obrázky jsou evidentně nahraný, pouze se nezobrazují. V offline verzi je všechno ok.

Můžete mi poradit? Dík. D.
stejnej problem
Kdyby byly evidentně nahrané, tak by se zobrazovaly.
Takže buď evidentně nahrané nejsou (proto to píše stránka nenalezena), nebo jsou evidentně nahrané pod jinou adresou než si myslíš (proto to píše stránka nenalezena).
Upozorňuji, že mujucet/images/obrazek.jpg není totéž jako mujucet/images/obrazek.JPG nebo mujucet/images/Obrazek.jpg
Přesně tak, měl jsem stejný problém - malý/velký písmenka. Servery jsou evidentně unixové že? :-))
Konkretne linuxove (mdk), afaik.
[flame] Jestli to běží na Mandraku, tak to by ledascos vysvětlovalo ohledně častých problémů wz ;-) [/flame]
phpinfo(); tvrdi: MACHTYPE i586-mandrake-linux-gnu
Zdravím, na mé stránce se obrázek načítá, ale vždy do jedné třetiny, pak hotovo. čím to může být?
veronika: Moc velký, BMP, pomalé připojení, poškozený přenosem, ...?
... kde to je?
Už to vidím.
Ten obrázek je poškozený, mohlo se to stát při přenosu na WZ. Zkontroluj obrázek co máš doma a nahraj ho znovu. Mohlo to být i předčasným zavřením okna - příště počkej až to přestane chroupat v PC (někdy i desítky sekund).
Moc děkuji za pomoc, pomohlo to!
darelius: Měl jsem podobný problém, zapomněl jsem uzavřít tag <TITLE>