opet - proc jste smazali stranky ?

... owlet.czweb.org, ani jsem nedostal mail :( . shodou okolnosti jsem jeste vcera kontroloval pristupy (zobrazeni reklamy) a bylo jich nekolik desitek za den predvcirem dokonce skoro 200, tak nevim -muzete mi poradit

dk
Opravdu neuveritelne chovani. Taky brecim.
Ne... poradit ti nemůžem, je to na 99% tvoje chyba, měl si tam náký ptákoviny, který sou v rozporu z podmínkama...

těškej život rapera....
hmmm :) tak jo

uz jsem jinde, takovahle arogance neni ani zadarmo snesitelna....
Taky se mi to stalo, ale já jsem sviňa já se nedám. Teď jde o to jestli si tam doopravdy neměl něco cos neměl. I když je fakt, že taky nevím že bych se něčím provinil.

Ale vím o čem to je. Je to - radši nic
hmm opravdu si nejsem niceho vedom - mel jsem tam nekolik miniiwebu vsude jejich bannery, zadny prasarny s contentem linkovanym z jinejch webu, zadnej ilegalni obsah, jen moje fotky, ale at to bylo cokoli, meli aspon poslat mail, kdyby to bylo poprvy tak budiz ale pred par dny mi opet bez varovani zablokovali stranky s tim ze nezobrazuju bannery - kouknu do statistiky je jich tam kazdej den aspon 10, tehdy jsem si jeste rek - budiz spletli se, ale tohle je moc, koncim a mam zadara 100MB jinde.... bez reklam a (doufam) i bez podrazu jako je tohle.... pokud ani to nevyjde du do placenyho hostingu 1200 za rok zas neni tolik... vam kdoz zustavate - pevny nervy
Tak to teda nevím jak jsem říkal mě alespoň poslali mejla. Hele kdyby náhodou, pošli mi www toho hostingu. Dík, víš pro všechny případy