?zablokovaný účet?

Momentálně se nemůžu dostat na žádnou svoji stránku, protože mi to píše zablokovaný účet a přitom stránky normálně fungují. Jak je to možné?
No mě to taky nejde. Webe zadara, nezlob! Ftp mi jede, stránky taky, ale přihlásit se né a né a né....
Také bych se chtěla zeptat, proč mám zablokovaný účet a nejde mi ani změnit heslo - nostress.wz.cz

Díky Katka
Pochop, že se nějak "zhroutily" servery a teď se nejspíš nikdo nemůže zaregistrovat! Ftp jede stránky taky, takže prakticky se přihlašovat má cenu jenom kvůli fóru.
Přestně tak... těžkej život rapera...

Btw. Zaregistrovat jsem se nzkoušel, ale myslím, že větší problém je přihlášení ;-)
taky mi to nejde přihlásit
Aha, tak já sem právě zcela zbytečně psala výhružnej mail na podporu, jakože co si to dovolujou zablokovat mi účet,hahá... Pak mě napadlo zkusit druhej účet, ten taky nejde a pak mě napadlo juknout se sem a sem doma:) No nic, když už jsme v tom, neznáte někdo nějakej server s freehostingem, kde je podpora frontpage, velký místo a žádný technický problémy?
Jeden takovej dobrej je WebZdarma :-)
Hmmm nejde to. Potřebuju změnit heslo a nejde mi to! Chtělo by to opravu
Také mám zablokovaný účet! Nemohu se ani přihlásit! Proč?
Tak vidím,že nejsem sám kdo má ten "zablokovaný účet".Zrovna,když jsem chtěl dnes aktualizovat stránky.Doufám,že to bude co nejdříve opraveno!Děkuji.
<HTML>sorry, servery se nezhroutily, jen jsem pres noc delal zmeny v matrixu :(
snad se zas tak moc nestalo :-)</HTML>
Kdy to bude opraveno?
<HTML>melo to byt opravene v okamziku, kdy jsem psal ten predchozi prispevek
neni?</HTML>
Ano, prosím, to by mě též zajímalo... Kdy to BUDE CHODIT?
Děkuji;-)
Jo, už to de:)
no me to chodila asi 5 minut, ted mi to uz zas nejde
ONO to může chodit? :o)
Perfektní de to