Umístění reklamy na určené místo

Chtěl bych vás poprosit o radu ohledně umístění reklamy.
Na stránkách www.sanchezfotogalerie.wz.cz se snažím umístit reklamu do levého horního rohu (tam jak je viditelný nápis "reklama wz"), ale nějak se mi to nedaří. Reklama se vloží nahoru do středu, ale jakoby pod stránky, takže není vidět. Ve FireFoxu jí kousek kouká v IE není vidět vůbec. Kde jsem udělal chybu?
Nejlépe bude, když se na ty stránky juknute-bude to asi nejlepší na pochopení.

Díky.
Omlovám se za tu hrubku. ;-)
Já jí vidim tam, kde má bejt, t.j. v levym hornim rohu, tak co je za problém?
A jaký máš prohlížeč?
A vidíš tam jen černý nápis na bílém poli "reklama webzdarma" nebo i konkrétní reklamní proužek?
Já v IE vidím jen ten nápie a ve Firefoxu ten nápis + reklamu vloženou pod stránkou.
Ve FireFoxu ve 1152x864 se logo trochu překrejvalo, ale reklama byla uprostřed rámu.
Ve ff je reklama v pravém horním rohu tak cca. 50px od proužku webzdarma.
Bohužel je stránka dělaná ve frontpagei a je to jakási divoká změť html, xml a javascriptu, takže se v tom nevyznám :-/
Panebože !

V životě jsem neviděl takhle hroznej kód . . . Ani v jinejch stránkách z FrontPage . . .
V Opeře taky zajímavé - reklama uprostřed okna navrchu (stránka vlevo)
- jeden bannerek WZ je tam, kde má být, ale je pod DIVem stránky
- druhý jen pod reklamou asi 250px od levého okraje okna - vykukuje pod reklamou (5 px)
Revealman:

Tak po stopadesátý: stránky jsou o chameleonech a pro lidi co shánějí informace popř. radu ohledně jejich chovu. Je jim úplně jedno jak vypadá kód !
Holt každý nemůže mít extra stránky.
Jinak jsi mi moc neporadil, takže to byla celkem bezpředmětná připomínka. Až budu chtít zhodnoti kód, tak ti dám vědět.
Snažil jsem se v tom zdrojáku trochu zorientovat a našel jsem tam reklamu vloženou dvakrát, jednou hned za <body> a podruhé hned před </body>, přičemž v tom druhém případě je tam jen ukončovací <!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->, ale je tam fakt zmatek. Být Tebou, tak použiju vkládání reklamy podle http://www.webzdarma.cz/podminky-reklama.html a vložim ji do absolutně pozicovaného DIVu. Podle mě by Tvým stránkám reklama slušela spíš víc dole.
Seth:
Děkuji. První kdo poradil a více méně jen nepřepsal můj dotaz.
Jenže když jí dám dolu tak mě bude otravovat na každé stránec. Takhle jen na jedné.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den
Jenže, když ji dáš na tu úvodní stránku a pak půjdeš třeba do fotogalerie, tak Ti celý obsah poskočí nahoru a to nepůsobí opticky zrovna nejlíp. Když ji dáš na všechny stránky dolů až pod patičku, tak o ní ani nebudeš vědět.