Zase problém s FTP

Zdravim, porad nemuzu rozchodit FTP na WEBZDARMA! Jsem za firemnim firewallem, ale pres WinCommander se v pohodě dostanu na WEBPARK, kde jsem mel stranky driv, ale chtel jsem vic mista, tak jsem presel k WEBZDARMA, ale tady se FTP ne a ne pripojit. Proc, kdy na WEBPARK mi to jde (takze nastaveni, vcetne firewallu, mam dobre)
Diky.
... vzdy se m iobjevi chyba: "Spojeni se nezdarilo" a pod tim je videt, "Download complete" a "Server vratil chybovou hlasku - nepodarilo se stahnout, resp. precist adresar, soubor." Tak kde je chyba? V nazvech nepouzivam ani hacky a ani carky a mam tam index.htm
Zkusils pasivni rezim?
pasivni jsem zkusil a taky nic!
Tak posli log spojeni. Chybova hlaska bez cisla neni chybova hlaska, to nic nerekne...
To bych rad, jeste mi rekni, kde se uklada log z WinCommandra? Soubor jsem nenasel a chybu pri spojeni mi kopirovat nejde.
Provedes DoubleClick na takovej ten panel, kde se ten log vypisuje. Otevre se interni prohlizec TC. Z neho to muzes nakopirovat.
Jo a kdyz se pripojim mimo firemni sit, tak se na FTPcko dostanu. Ale jak rikam, i pres firewall se muzu pripojit na WEBPARK ale ne na WEBZDARMA!
Ten log kopirovat nejde! Nejsem zadna lama! Pres log mam chybu "Pripojeni se nezdarilo" a kdy ji odkliknu "OK", tak log zmizi. Musel bych jedine ulozit obrazovku a poslat ti obrazek.
Tak obrazek, kdyz uz nic...
Tak jsem ti poslal ten obrázek ... ICQ náhodou nemáš?
Tak to bude asi tou proxy...

ICQ mam.