Zmizela reklama

Chci se zeptat, proč mi zmizela reklama z titulní stránky www.gvg.kvalitne.cz? Nerad bych měl smazaný účet. Nic jsem s tím nedělal a najednou to zmizlo, ač to mám v nastaveních zapnutý. Děkuju moc, Jirka
Pokud máš vše nastavený, prostě tu stránku smaž a nahraj znova (bez poznámky wzreklama). Robot si to už doplní sám. Popřípadě ji otevři přes webovýho správce souborů (pokud nějakej je) a ulož. Tenhle problém jsem taky jeden čas míval.
>>Popřípadě ji otevři přes webovýho správce souborů (pokud nějakej je) a ulož.

To bych nedělala, pokud máš tu stránku v jiným kódování než ISO-8859-2, který používá zdejší webový správce souborů. A to koukám, že máš (win-1250).
Zkusila bych prozačátek tu první radu - smazat a nahrát znovu, popř. nahrát znovu s poznámkou <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.
Poznámku bych dával jen pokud tam chceš speciální parametry. V opačnym případě riskuješ, že reklamy budou dvě, což se občas stane. Mimochodem, když si otevřeš stránku webovým správcem souborů, znaky jako š,ž uvidíš jako čtverečky (je to opravdu kódovánim); pokud ale nic neměníš a nepřipisuješ znaky s čárkama a háčkama, uloží se to správně.
Jo jo, děkuju moc. Nahrál jsem to tam znova a je to v pohodě. Děkuju!