PHP-Nuke: help?

No, popiem to asi takto:
po 3 dnovom uploadovani na server kvoli stalym vypadkom som konecne dotahal vsetky subory a nahodil db (import suboru nuke.sql pre tych co maju phpnuke)
cize, som si skusil vytvorit superadmina, ale hned jak som sa nanho snazil prihlasit mi to iba nacitalo stranku (to bol taky 1sec. load) a nic sa nezmenilo,
ked som kukol do db tak som tam videl svojho usera, heslo bolo asi 2123sd1g321231sd23g13(atd), v podstate sa to sprava akoby mi mal prist activation mail, ktory nikdy nedojde..... cize otazka: (rovno 2)
1.) je na .wz.cz funkcia ktora umoznuje Mail() prikazy?
2.) ci je php-nuke vobec pouzivatelny na tomto serveri
(do normal usera mi pripojit islo, len do [domena]/admin.php neslo)
dik, Bua
funkce mail() na wz bezi (jenom je omezen na deset pouziti za hodinu)
aha, fajn..... ja som zatial nepouzil ani jedno a ak mi mal dojst nejaky mail, tak mi este nedosiel .... ozaj, som este zabudol: ci niekto nevie co by som s tym mohol robit :)
este mimochodom - keby sa chce niekto kuknut jak to vyzera tak stranka je bu10a.wz.cz (neuvedomil som si ze to neni napisane vedla nicku (zabudol som sa prihlasit, pardon :)
Hmmm, je mozne ze by ta nemoznost sa zalogovat mohla suvisiet s tym ze servery boli v keli a db neodoslala nic? (lebo ak je to tak tak som rad, ale ak nie tak fakt neviem =^.^=
dik, ~Bua
Ja bych tipnul na spatnou verzi php nuka. Myslim, ze tohle delala verze 7.4 nebo verze 7.5. Prijit ti nemelo nic, mel ses ihned dostat k nalogovani jako admin...No, zkuz si stahnout fan-nuke (http://nuke.ezabava.net )
NUK tu behal uplne v pohode , treba united php nuke ,az na mensi problem s eshopem ,to slapalo jak samopal raze ta ta ta