Autorská práva

Dobrý den,
chci se zeptat jestli je možno mít u sebe na webu odkaz na soubory, ktere jsou hudebni mp3 s nezjistitelnymi autorskymi pravy. Ty soubory by fyzicky nebyli u me na webu. Je to takhle povoleno, nebo ne? Dik
* nebyly :o)
<HTML>nezjistitelnymi autorskymi pravy?
to je neco jako nejaka lidova tvorivost? ja myslim, ze to je ok, kdyz neni jednoznacne, ze jde o poruseni prav (to asi neni), tak muzem predpokladat, ze to je v poradku</HTML>
No myslim tim, kdyz je to ja nevim treba mp3, co ma treba v MPEG infu Copyright: No a dal tam nejsou zadny udaje a je na nejakym cizim webu.. zda se mi to jako nekomercni, ale nemuzu to zjistit (proto jsem pouzil slovo nezjistitelnymi; asi jsem to nenapsal moc srozumitelne) .
Podle informací uložených přímov souboru se řídit nemůžeš, nedá se předpokládat, že pokud někdo nahrává z CD do mp3 písničky, na které se autorský zákon vztahuje, bude se bavit i se zapisováním práv do tohoto souboru.
Pokud tím nezjistitelným myslíš jen to, že se ti nechce nebo nevíš jak zjistit, zda písně pod zákonem jsou, tak to dle mého názoru je trochu podobné té známé větě "neznalost zákona neomlouvá".
Jinak má samozřejmě pravdu mira, ale znovu opakuji že ne pokud máš v mp3 skladby od např. Metallicy a není v nich žádný copyright uvedený a ty nevíš jak si to zjistit.
Jasny o Mettalicu se samozrejme nejedna :)
<HTML>Skoda, sel bych si poslechnout ;)</HTML>
heh, a pak vymazat :))
Richard > Lars Ulrich za mlada:
http://yt-touchud.com/videa/metallica.wmv
(To jen k té Metallice :-)
hehe, to je vyborny :D
<HTML>LOL!
To je celej on :) Má jeho styl :)</HTML>
Hehe, to je dobrý. Kolega, co sedí proti mě dělá na SVI, žeby reklama? (jakýsi Systém Včasné Infomovanosti nebo tak něco), tohle mu musím ukázat. (-;