Zrušit webdesign.wz.cz

Je tam jen redirect, tak žaluju, bonzuju a nadávám...
Jo, zrušit a lidi se o ni poperou ;)
Však právě, už se třesu....
to chci videt kdo ji driv sežere, teeda sebere, teeda zaregistruje... :))
<HTML>spousta lidi by ocenila spis webdesing.wz.cz ;)</HTML>
Já nejsem ani v jedné z těch dvou skupin ;)
webdesing.wz.cz - zajímavej webík, pěkná hudba na pozadí :D
<HTML>MEGALOL!!! Ja tu adresu rekl jen tak a ona je vazne zaregistrovana, co vic.. je v mozille zcela rozhozena a v rozliseni 1280x1024 dvojita, to jsem jeste nevidel... autor je budto recesista, nebo blbec</HTML>
To snad ne... v Opeře to doufám nikdo neviděl, že ne? Tak se na to v Opeře raději ani nedívejte. Jako bych tu stránku už někdy viděl, každopádně že se někdo nachytá a použije slovo vebdesing, tak to je ostuda ;)

Richard: Autor je blbec. Recesista by tam musel mít marquee, gramatické chyby atd.
Normalne bych si vazne neco objednal.. :-)
Vypnout hudbu: esc - no ne že bych nějakou hudbu slyšel ....
Tohle mluví samo za sebe, včetně té špatně zapsané entity:
(mimochodem nevím proč tam je pokus o   když stejně v textu bylo asi 50 normálních mezer :-)

Na internetu je mnoho firem, které vám také nabízejí tvorbu www stránek. &nbspDoufáme že si vyberete právě nás, protože máme pro Vás ty nejlepší předpoklady - nízká cena, rychlost, perfektní grafika.

Proč nás?
&nbspNavrhnutí webu na míru
&nbspZkušenosti
&nbspRychlost
&nbspCena
&nbspRegistrace do Seznamu a Atlasu zdarma
&nbspUmístění na bezplatný web (možno i jinak)
&nbspPředvedení práce

Proč ne nás?
- milujeme &nbsp, např. ve stránce Proč nás jich je přesně 294, z toho žádný napsaný správně, tedy  
- nevíme zda jsou stránky validní, protože validátor na ně kašle (No Character Encoding Found!)
- z našeho zdrojového kódu dostanete tik do pravého oka
- neznáme ani správný tvar slova vyjadřujícího to, čím se zabýváme
- náš "desing" je specifický, je to totiž IE-only "desing", v ostatních prohlížečích se jedná o anti"desing"
Jo, najednou je šikovná vlastnost wz fóra (interpretace html entit) na škodu.
pokud tedy chceš psát na wz fórum slovo &nbsp;, musíš napsat &amp;nbsp; ;)
Nípal: a dál?.... :)

Jinak takhle vyřešený desing jsem ještě neviděl - veškerá grafika jako background celý stránky a přes to fláknutá tabulka.
Právě proto je to desing a ne design ;)
A jejej, doufám že si domyslíte jak jsem to myslel s tím &nbsp;, patří všude tam kde je volné místo :-)))

Och jak příjemnější by to bylo kdyby šly editovat příspěvky.....
!Cenu samozřejmě stanovíte vy, takovou, jaká se vám bude zdát za odvedenou práci! >> zajímavej nápad --;) ...
V jejich případě ode mně uvidí pár plechových desetníků a tři falešné sedmdesátikoruny.
Nabízí zkušenosti a rychlost.. no, nevim :D
Takže pište, pokud chcete web: webdesing@seznam.cz
pokud &nbspgrafiku: webdesing@seznam.cz
Ach jo, mně je těch tvůrců hrozně líto :'D
hele lidi me to prijde jako nejakej skolni projekt, takovej fiktivni web v ramci zaverecne prace, na skolach zabivajici se pocitacema tak chodi, vytvorit nejaky web, nekam ho ulozit a pak ho obhajit pri zkousce, ikdyz za ten tag <center> ci <pre> bych mu zapsal za usi :)
> na skolach zabyvajici se pocitacema tak chodi

Ono je to tak i u nas na gymplu. Jenze je-li to opravdu tak, ze se jedna o "zaverecnou praci", pak nevim, jestli nebude spise na vine pan kantor.
:) to je fakt
ty jo v IE mam ten webdesign.wz.cz trikrat v jednom okne :))
L&nbsp;&nbsp;&nbsp;O&nbsp;&nbsp;&nbsp;L
L&nbsp;&nbsp;&nbsp;O&nbsp;&nbsp;&nbsp;L
L&nbsp;&nbsp;&nbsp;O&nbsp;&nbsp;&nbsp;L
L&nbsp;&nbsp;&nbsp;O&nbsp;&nbsp;&nbsp;L
L&nbsp;&nbsp;&nbsp;O&nbsp;&nbsp;&nbsp;L