Hacknuty email - ztrata hesla

To si se skoro trefil , ale poprve jsem onanoval dneska nad tvym prispevkem ;o)
to teda muselo bejt něco že jo... :))) rofl
Poslal jsem na podporu email, ale uz je to nejaky den a porad nic.
Muzu dokazat, ze ta domena je moje, protoze tam mam udelany prihlasovani pres php (databazi).
za chvilu to bude tyden a porad nikdo z webzdarma nepomohl! :-(
Tak uz jsem po 2 tydnech dostal na email a zjistil jsem i kdo mi hacknul email, stranky a iReklamu.

Na iReklame jsem je hned presvedcil, ze je to muj ucet a poslali mi heslo.
Tam jsem take zjistil jmeno, adresu, www, email cloveka co mi to hacknul.
Zatim zde nebudu psat kdo to je, protoze porad vlastni pristupove udaje k me strance a nechci, aby ji jeste nejak poskodil.

Proto bych byl velice rad kdyby mi webzdarma konecne poslalo heslo k domene jawik.mysteria.cz.

Poslal jsem email na podporu i Mirovi, kde jsem napsal jake jmena a hesla mam v databazi, tim jsem dokazal, ze ta stranka je moje, ale porad nikdo nepise.
Tak nastesti ten hacker jmenem:

Zdenek Krobot, Na Poustce 327/16a, Romburk, 40801, zdenek@ceskohledasuperstar2.cz, http://ceskohledasuperstar2.cz

pouzil stejne heslo jak na iReklame tak i na webzdarma, takze stranka je jiz v mem drzeni. Bohuzel bez pomoci webzdarma.

Dokonce na iReklame pozadal o vyplaceni vsech kreditu (asi 1500 Kc), nastesti iReklama tyto penize posle me.

Pokud nekdo vite jak tomuto hackerovi zneprijemnit zivot, tak napiste nebo to rovnou udelejte.
mas adresu, to us se daji delat ruzny veci, obednanim drahyho zbozi pres internet pocinaje (ale to je dost blby), as po anonymni udani za pasovani drog konce (neni to konstruktivni, ale celkem dobrej zert), staci mit dost fantazie.
No hlavne je dost blby , ze tu udavas jeho adresu , to se mi nezda zrovna koser a mohl bys na to dojet.

Pokud ti to zdenek krobot udelal ,tak je to peknej chobot a trapak.
me se taky nezda koser hacknout mi email, stranky, reklamu a jeste se pokouset vyplatit si prachy, ktery si nevidelal.
tj, hlavně ty prachy, to už je na pováženou. Napiš mu a podle reakce pak postupuj dál.