smazání ftp

ahoj,

rád bych se zeptal, proč mi bylo smazáno ftp://hlava1.wz.cz a popřípadě, jak se toho příště vyvarovat.Používám ho téměř pořád a nic nepovoleného jsem neudělal. Nemůžu se tam dostat.Díky.
Mě připadá, že je smazaný celý web
no právě, ale proč?používal jsem ho pořád a místa tam bylo ještě dost.Dá se to nějak obnovit, nebo ho musim vytvořit znova?Měl jsem tam nějaký pracovní věci.
žádný ftp ti nemůže nikdo smazat. smazli ti celej web jesli sis toho nevsim. cože počkej to chceš říct že si tam měl "nějaký pracovní věci"? co to znamená? že používaš ftp pro svý "pracovní věci"? tak se pak nediv. dobře ti tak.
měl jsem tam pár obrázků, který jsem potřeboval někomu předat a nechtěl jsem to posílat mailem. Co je komu do toho?O tomhle se nikde nepíše.
Vlastně se o to nepřímo píše slovem "skladiště"
přesně
jaký skladiště?Ty obrázky tam nevydržely víc než 3 dny.Fakt to nechápu.Webzdarma už jsem si zřídil podruhý a pořád mi dělá nějaký problémy.Nemůže mě chvíli nechat bejt napokoji?Nic špatnýho nedělám.
WZ je pro lidi co chtějí mít na webu stránky, ne pro lidi co potřebují si někam uložit soubory. Na tohle existuje spousta jiných služeb, kde ti dají mnohem více místa, jsou to ty různé internetové disky.
Jo to jasně napsáno v podmínkách WZ.
Honza: prostě tu musíš mít webowé stránky, ne jen uskladněné soubory.
Pokud chceš někomu předat větší soubory doporučuji úschovnu -
www.uschovna.cz
aha, to jsem nevěděl, že musim mít stránky.Podívám se na tu uschovnu.Díky.
zajimalo by me, cemu na uschovne rikaji obemna data (Obsahem souborů mohou být například DOC dokumenty, obrázky, archivy programů či jakákoliv jiná objemná data.)
treba film.avi
no ja nevim, psali tam cosi o 10 MB. No nic, treba sem to jenom blbe pochopil